!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Jak vybrat správnou dětskou židli k psacímu stolu?

Tak vaše dítě úspěšně povýšilo z dětských dřevěných židliček do světa skoro dospělých a potřebuje pořádnou jezdící židli na kolečkách ke svému psacímu stolu. A nastává otázka, jak vybrat takovou, aby co nejvíce vydržela, byla pohodlná a dobře se udržovala? Podíváme se na několik dobrých tipů, které vám notně ulehčí rozhodování.

Jako příklad si vezmeme tu z našeho obchodu Interlink dětská židle Bonnnie, tentokrát v modré barvě.

zidle

Německý výrobce dbá na kvalitu obecně, takže si pár tipů ukážeme právě na této židličce.

Prodyšné textilie (děti na židličkách tráví také poměrně hodně času a tak je vhodné, zejména v létě, aby dobře odváděly pot a byly prodyšné. Určitě je takový potah lepší než koženkové a umělé povrchy).

Nosnost (čím větší, tím lepší, přece jen si na ni občas sedne i dospělý. Tato židle má 100 kg, což je takový dobrý střed pro obyčejnou domácnost)

Kolečka a kovová konstrukce (konstrukce spodní části s kolečky je vždy lepší kovová, protože je méně náchylná k rozlomení, vylomení koleček a více vydrží. Vypadá také elegantněji).

Nastavitelná výška (výška sedačky se dá nastavit, tady je to rozmezí 88 – 98 cm, což je pro rostoucí dítě ideál, přizpůsobujeme se také výšce pracovní desky a stolu, u kterého pracujeme. Jiná výška je vhodná pro práci u počítače u klávesnice, jiná třeba na malování, deseticentimetrový rozsah se tak jeví jako optimální).

Opěrky pro ruce ano či ně? (zde záleží i na konstrukci stolu, někdy se hodí, někdy naopak překáží v tom, aby se židle dala zasunout pod stůl a umožnila tak pohodlný sed a opření se o opěrák)

Vybírejte také optimální poměr kvality a ceny, protože dětská židle je záležitostí na několik let, se studentskými léty budou zase požadavky dětí trošku jiné a možná ji rádi vyměníte nebo pošlete dál…

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení