!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Rotoped: Klasika, která nestárne

Když se řekne domácí fitness, každý si v první řadě představí rotoped. Ten snad jako první začal zaplavovat domácnosti a nutit nás do domácího pohybu. A protože rotoped zůstává v kurzu jako stálice, jdeme na něj! Pořídíme si ho hezky domů a šlápneme do pedálů, protože jaro je v dohledu!

 Malé a skladné rotopedy jsou nejlepší.

Mají tu výhodou, že se snadno skládá a po skončení cvičení ho snadno uklidíte do skříně, pod postel nebo do nějakého výklenku. Mají příjemné polohovatelné sedlo a LCD displey s mnoha údaji.

roto

 Jak ježdění na rotopedu prospívá našemu tělu?

Udržuje skvělým způsobem kondičku a snad proto, že se u cvičení sedí, si nacházel své příznivce i v dobách dávno minulých a má je dodnes. Rotopedem zpravidla všechna naše novoroční předsevzetí začínají. Zdá se to pohodlné, že? Ale zdání klame!

Ovšem nepopiratelné výhody skutečně má, podívejme se na ně:

  • Je to dobré aerobní cvičení, zvyšuje tep, srdeční činnost a podporuje spalování tuků, prostě dobré kardio na zahřátí třeba před posilováním.
  • Je to menší zátěž na klouby, takže na rotopedu může jezdit i ten, kdo má problémy s klouby a běh na něj příliš rizikový nebo bolestivý.
  • Chcete-li hubnout, pamatujte, že to je kardio jako každé jiné, tuky začne tělo spalovat až po 20 minutách intenzivního pohybu.
  • Účinnost lze krátkodobě zvýšit tím, že na něm budeme šlapat ve stoje.
  • Klidnější a delší jízdou si naopak svaly protáhneme a udržíme je v kondici.

Tak co myslíte? Jdete do toho?

Je škoda využívat rotoped jen jako věšák na oblečení, nemyslíte?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení