Jak udělat radost malé slečně? Panenkou!

Panny a panenky již tradičně patří mezi nejúspěšnější hračky kupované holčičkám. V současnosti se těší velké oblibě jak klasika, tak různé moderní vymoženosti a postavy z populárních pohádek. Pojďme se společně podívat, co všechno můžeme své malé slečně pořídit.

 

Klasické panenky

 

Začneme naprostou klasikou. Většina z nás v dětství vozila v kočárku panenku – miminko. Ta dnešní jsou již k nerozeznání od těch pravých, umějí se smát, plakat a dokonce i pít z lahvičky. Takové je například miminko Chou Chou, které usne, když jej pochováte. Kdo by chtěl trochu odrostlejší panenku, aby ji mohl česat a třeba si ji i u oběda přivést ke stolu, najde si určitě kamarádku v chodící panence Lissi.

 

Barbie

 

Která slečna by netoužila po dokonalé panence Barbie?! Hrají si s ní nejen ty malé, ale i ty odrostlejší a nebo i úplně dospělé. Během let se tato kráska dočkala mnoha zpracování, oblečků a doplňků, které zvyšují její cenu v očích její majitelky. Představte si třeba žokejku Barbie s krásným bílým koněm, na kterém může jezdit, česat jeho krásnou hřívu a zaručeně vyhrávat všechny závody!

 

Filmové panenky

 

S rozmachem animace se v posledních letech stávají stále oblíbenějšími panenky, které děti znají ze svých oblíbených filmů. Prim v nich nesporně drží ty disneyovské. Jedním z posledních Disneyho trháků bylo Ledové království a jeho hrdinka, mrazivá princezna Elsa s kamarády. Objevuje se všude, na tričkách, sponkách, dětských botičkách samozřejmě také mezi panenkami.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu