Jak udělat radost malé slečně? Panenkou!

Panny a panenky již tradičně patří mezi nejúspěšnější hračky kupované holčičkám. V současnosti se těší velké oblibě jak klasika, tak různé moderní vymoženosti a postavy z populárních pohádek. Pojďme se společně podívat, co všechno můžeme své malé slečně pořídit.

 

Klasické panenky

 

Začneme naprostou klasikou. Většina z nás v dětství vozila v kočárku panenku – miminko. Ta dnešní jsou již k nerozeznání od těch pravých, umějí se smát, plakat a dokonce i pít z lahvičky. 

Nebo je můžete mít s celou výbavou, postýlkou i kočárkem: Carousel Panenka Emmi.

Barbie a dívčí panenky

 

Která slečna by netoužila po dokonalé panence Barbie?! Hrají si s ní nejen ty malé, ale i ty odrostlejší a nebo i úplně dospělé. Během let se tato kráska dočkala mnoha zpracování, oblečků a doplňků, které zvyšují její cenu v očích její majitelky. Ale i jiné panenky pro dívky jsou parádní. Co třeba tato, která je jako živá? I s celou výbavou: Dino Panenka Nancy záchranářka.

 

Filmové panenky

S rozmachem animace se v posledních letech stávají stále oblíbenějšími panenky, které děti znají ze svých oblíbených filmů. Prim v nich nesporně drží ty disneyovské. Třeba tato popelkovská... Disney Popelka Jakks Pacific Disney.aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565