Dětské psací rostoucí stoly mají několik dobrých výhod

Přemýšlíte, jaký psací stůl koupit svému zatím školkovému dítěti, aby mu vydrželo až do školních let? Rostoucí stoly jsou skvělou volbou, protože nejenže „rostou“, ale díky kvalitnímu provedení vydrží dlouhé roky a často dětem slouží až do studentských let. Nespornou výhodou je nastavitelný náklon pracovní desky, což výrazně ulehčuje páteři a podporuje zdravé sezení.

Pro holčičky i chlapečky!

A v nabídce máme tento krásně čistě bílý rostoucí stůl Hallmar.

A ještě modrý pro chlapečky Paco.  

Některé modely mají i komody a barevné doplňky, takže elegantní sadu pro své dítě určitě vyberete. Například tady je opravdu sladká komoda pro holčičky.

Ale podívejme se na výhody, které takový rostoucí stůl s sebou ještě přináší.

Dětský_rostoucí_psací_stůl_Halmar_COLLORIDO_1

Nastavitelná výška

Výšku pracovní desky lze nastavit velmi pohodlně ve spodní části stolu v rozmezí 69 – 84 cm.

Sklon pracovní desky

I ten se dá nastavovat až do sklonu 45°, což se hodí třeba na malování, kreslení nebo rýsování. Ale i mírný sklon je vhodný pro nácvik psaní a při intenzivnějším psaní nebo učení výrazně ulevuje krční páteři, která nemusí být nad sklopeným stolem tolik skloněná. Součástí je i záchytný žlábek pro psaní potřeby, takže ty nebudou padat na zem.

Vzpřímené sezení při psaní i čtení je tím hlavním důvodem, proč rodiče hlasují pro rostoucí a sklopné stoly.

Zaoblené hrany a zabezpečení sklonů

Všimněte si, že naše stoly mají i příjemně zaoblené hrany, takže nehrozí riziko úrazu ostrou hranou stolu. Také veškeré nastavování, jak výšky, tak sklonu, má důmyslná bezpečnostní opatření, aby nedošlo k úrazu nebo nechtěnému povolení.

Stůl je stabilní!

Kostra stolů je vyrobena z kovu, takže vydrží manipulaci a přenastavování. Pracovní deska je vyrobena z MDF, což je lisované dřevo srovnatelné kvalitou s masivem, potažená je navíc ochrannou fólií, čímž se zjednodušuje úklid, omyvatelnost, ale také se zvyšuje odolnost povrchu proti poškrábání a mechanickému poškození.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565