Jak na výběr bazénu

Je sice teprve březen, ale léto se kvapem blíží a může se stát, že budete řešit nákup bazénu. Proto je dobré si nákup rozmyslet už nyní. Protože můžete začít pomalu šetřit, díky čemuž následný nákup nezatíží tolik vaší peněženku.

Jaký typ bazénu vybrat?

V první řadě si musíte rozmyslet, jak často budete bazén využívat a co od bazénu vlastně očekáváte. Důležité je rozhodnou, jestli bazén pořizujete jenom pro vaše děti nebo i pro vás a chcete si v bazénu zaplavat. Nezapomínejte, že děti vyrostou, ale bazén může zůstat, takže je dobré myslet více dopředu jak potom bazén využít. Vybrat si můžete z několika typů bazénů – nafukovacínadzemní a zapuštěné železobetonové bazény. Pokud se rozhodujete podle vaší peněženky, nadzemní nebo nafukovací bazény pro vás budou lepší volbou. Je ovšem potřeba počítat s tím, že nevydrží tolik jako ty železobetonové.

Podle čeho vybrat správnou velikost bazénu?

Volba velikosti bazénu, závisí na několika faktorech. Pro jaký účel bude bazén využíván, kdo bude bazén využívat, kolik máte prostoru pro bazén a jaké jsou vaše finanční prostředky. Pokud máte malé děti a chcete je v létě schladit, bude vám stačit malý dětský bazének. Chcete si užívat letní radovánky s celou rodinou, potom volte bazén co největších rozměrů. Plánujete si v bazénu pořádně zaplavat, tak to zvolte spíše zapuštěný bazén s protiproudem.

Jaké vybrat příslušenství?

Příslušenství do bazénu je rozděleno do několika kategorií. První jsou funkční prvky, které vám ulehčí péči o bazén a vodu v něm. Patří sem například automatické dávkovače, tepelná čerpadla a podobně. Další je příslušenství bez nutnosti instalace. Kam patří bazénové teploměry nebo bazénové vysavače. Nezbytností pro bazén je plachta, která zabrání nečistotám dostat se dovnitř bazénu a zamezí úniku tepla přes noc. Pokud budete mít bazén celoročně, je dobré využít silnější neprůsvitnou zimní plachtu, která zabrání vzniku řas. To vám podstatně usnadní práci na jaře při uvedení bazénu do provozu.

V našem obchodě si můžete vybrat z několika druhů bazénu pro vaše letní radovánky:

Prvním je dětský bazén s originální licencí Mickey Mouse. Rozměry bazénu jsou 122x25 cm. A u nás ho můžete pořídit za bezkonkurenční cenu 198 Kč.

Bazen-1

Druhým je bazén MARIMEX, který má průměr 3,05 metru a je 76 centimetrů vysoký. Je vybaven kartušovou filtrací. Je ideální pro rodiny s malými dětmi. Bazén postavíte nafouknutím horního límce a při napouštění vodou se bazén sám postaví. U nás ho pořídíte za 1 249 Kč, což je nejnižší cena za bazén s kartušovou filtrací v daných rozměrech.

bazén

Dalším je samostavěcí bazén s kartušovou filtrací. Bazén má jednu nafukovací komoru, po jejímž nafouknutí se bazén sám postaví. K bazénu je připojen i filtr na čištění vody. Kapacita vody pro naplnění 80 % objemu bazénu je 5733 litrů. Průměr bazénu je 3,66 metru a výška 76 cm. U nás ho seženete za 1899 Kč.

Bazen-3

Kompletní nabídka bazénů:

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565