!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Gramofony: Ujíždíte na retro stylu?

Co může být větší retro než mít doma gramofon! Moderní gramofony v retro stylu (ale i ty prudce moderní a bezdrátové) se stávají doslova návykové. Vinylové desky jsou stále v kurzu a kdo chce něco znamenat, musí mít sem tam něco vydáno i v tomto formátu! Máte-li tedy strach, že budete odkázáni jen na staré desky z půdy, nebojte se! Nabídka LPíček je neskutečně bohatá.

  • record-1428003_640

ADCD, Andrea Bocelli, Bohemian Rapsody, Iron Maden, Sting... to je jen namátkové nahlédnutí do obchodu s hudbou do sekce LP nebo vinyl. 

Už vám začíná vrtat hlavou, jak asi Iron Maden zní z gramofonu?

Bude to pořádná jízda...

Ovšem takový Sting vás zase vezme na plavnou jízdu tónů...

Víte, že:

- koupíte stejně tak nejnovější hity jako staré výběry alá Karel Gott nebo Hanka  Zagorová?

- herní příznivci milují herní soundtracky (Mass Effect, God of War), které vychází a tvoří skvostné sbírky

- to samé se děje s filmovými soundtracky

A hudba z vinylu jednoduše zní lépe. Má plnější zvuk, je jaksi trojrozměrná i bez složité aparatury (ač čím kvalitnější aparatura, tím lépe) a tvoří z hudby malé umělecké dílo, které vás v okamžiku pohltí. 

Druhou zásadní výhodou je, že zvuk tu při nepoškozené desce bude stejně kvalitní dlouhá desetiletí. Vinyly nepodléhají zubu času. Vůbec.

Ale je třeba s nimi zacházet jako s královnami, v kostce si to shrňme:

- brát je vždy musíte lehce za hrany nebo za etiketu, pouze prsty a jemně.

- nikdy je nečistíme hadříkem, dochází k nabití statickou elektřinou, používejte pouze speciální kartáčky na čistění vinylových desek, maximálně měkké, lehce v destilované vodě (kvůli minerálům a vodnímu kameni) navlhčené utěrky.

- deska musí být vždy buď v gramofonu nebo v obalu. Nikdy mimo.

Tak co, máte chuť? 

Tak pro vás máme nabídku skvělých gramofonů!

Foto: Pixabay

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení