!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Fontánky si zamilujete! K čemu jsou dobré?

Fontánky jsou dokonalým relaxačním prvkem na zahradě, terase nebo v domácnosti. K čemu jsou, jak fungují a jak je vybírat? Kompletní sety včetně čerpadla se postarají o to, že fontánku jen koupíte a tím je vše zařízeno.

fontánka

Jak fontánka funguje?

Tělo fontánky tvoří soustavy mističek, sběrných nádob a tůněk, které dělají ty krásné zvuky a efekty a mohou sloužit i jako pítko pro ptactvo. V dolní části je pak sběrná nádržka (někdy je i podzemní), ve které je voda, která cirkuluje. Pomocí čerpadla se přečerpává přes nádobky a fontánky a stéká zpět do sběrné nádržky.

Z jakého materiálu jsou fontánky?

Polyresin: pryskyřicový materiál, který je odolný proti mechanickému poškození i vlivům počasí. Bez problémů snese mráz i prudké slunce. Umělý kámen polystone vyniká stejnými vlastnostmi. Má skvělou životnost, dokonale imituje živý kámen, ale je mnohem lehčí.

Některé fontánky jsou vybaveny i světly, takže večery s nimi se stanou velmi romantické.

Jak často měnit vodu ve fontánce?

Záleží na tom, jestli plné jen ozdobnou funkci, nebo do ní chodí ptáci a zvířata pít. V druhém případě vyměňujte vodu pokud možno denně. Při cirkulaci dochází k jejímu průběžnému zašpinění, i mikrobiologická kvalita se  zhoršuje zejména za velmi teplých letních dnů.

Péče o fontány?

Pravidelně je nutno čistit filtry a odstraňovat i mechanické nečistoty, listy, trávu apod… A samozřejmě stále sledovat kvalitu vody. 

Podívejte se k nám na tu, která se nám líbí nejvíce... ale v naší nabídce je jich 17 druhů, tak si tu svou určitě vyberete. 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení