Dřevěná vláčkodráha pro radost dětem i rodičům

To NEJ řekneme hned na začátek. Konečně vláčkodráha, která udělá radost dětem, ale i rodičům, protože neexistuje, aby se její součástky někde povalovaly, překážely a ztrácely se. Ani zvláštní krabici na ni nemusíte hledat. Výrobce zohlednil potřeby dětí (přehlednost a hravost) i rodičů (snadné udržení pořádku, resp. všeho pohromadě a pěkném stavu) a je tu vláčkodráha Hape.

Hodiny a hodiny hraní...

Asi si dokážete představit, že taková vláčkodráha zabaví holky i kluky na dlouhé hodiny. Investice se opravdu vyplatí - i proto, že jde o hračku, která dost vydrží, takže ji nebudete za pár týdnů zkroušeně vyhazovat s tím, že to byl nekvalitní výrobek.

Dřevo je prostě dřevo. Ale tím výhody nekončí.

Tím, že již samotným provedením (železniční stolek) vláčkodráhy mají děti omezený prostor pro tvoření okolí dráhy, poskytuje hra jedinečnou možnost vytvořit si vlastní svět bez nutnosti ho každý večer sklízet, protože les plný zvířátek bude vadit v pohybu po místnosti. Však to znáte... Přesně ohraničený, chráněný prostor pro děti.

hape_1

Jsou tu jen samé velké výhody!

Vláčkodráha se tímto provedením snadno udržuje v pořádku, snadno se kolem ní uklízí, protože všechny díly a hračky, součástky, můžete snadno sklidit do stolečku, do úklidového prostoru. V bezpečí pak vše počká do dalšího dne a dalších her.

Děti od 3 let věku budou nadšeny, protože se před nimi rozkládá neuvěřitelný svět fantazie, který ve chvíli, kdy ho řádně poznají a budou mít v ruce, mohou rozvíjet dále dle svého. Takže z praktického hlediska je to výtečná způsob, jak rozvíjet jemné dovednosti, tříbit fantazii, logické uvažování, prostorové vnímání, a především komunikaci.

Takže, co od vláčkodráhy v pěkném praktickém balení čekat?

- 70 dílů

- rozměry 90 x 70 x 40 cm

- dvoudílnou odnímatelnou hrací podložku, takže celý stůl můžete poté i sklidit a uložit. Spoje podobné puzzle usnadňují montáž i demontáž.

- kvalitní odolný materiál 

- lokomotiva na bateriový pohon

- celá hračka má 15 kg

Jak si vytvořit svůj svět?

Sada hracího stolku vláčkodráhy obsahuje parky, jezera, hory, město a různorodý svět, kterým vláčky projíždějí, ale vůbec to neznamená, že by vás těch 70 dílů stavebnice mělo omezovat! Naopak. Je to skvělá příležitost vytvořit si i vlastní světy, přidat svá vlastní zvířátka, stromy, postavičky, všechen hračkový svět, který mají vaše děti rádi (a rozměrově se podobají) mohou ožít v tomto novém světě. 

Vymyslete si vlastní trať, až vás začne nudit ta postavená dle návodu!

 

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

 

...

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565