Co všechno umí meteostanice?

Jednoduše řečeno: Měří teplotu, vlhkost, předpovídá počasí, ukazuje čas, může být budíkem, ukazuje dny v týdnu, datum, fáze měsíceMeteostanice je mimořádně oblíbeným multifunkčním zařízením, které může být skvělým univerzálním dárkem naprosto pro každého.

yellowstone-1589613_640

Meteostanice vydrží dlouho: 

Standardně dostáváte na meteostanici dva roky záruku a pěkný balíček funkcí, které v ní jsou k dispozici. Venkovní čidlo můžete umístit kamkoliv v dosahu 30 metrů, což je skvělý rozsah, jež se využije i v prostornějších obydlích.
Má možnost připojit až tři bezdrátové sensory (či podle typu meteostanice).

Sama stanice váží necelé čtvrtkilo, což je ideální váha pro stabilitu vzhledem k její velikosti 70x 120 x 38 cm.

Život s ní je prostě životem v realitě!

Kromě již zmiňovaných funkcí jistě oceníte podsvícený displej, takže snadno zjistíte teplotu, datum, a dokonce i tu fázi měsíce, i v ranních brzkých hodinách za šeré zimy nebo podzimu.

Vítejte v realitě...

Ovšem, funkce budíku? Využijete ji? Necháte svou meteostanici, aby vás budila? Některé mají i tuto báječnou funkci!

A venku bude v listopadu kolem nuly a zataženo, deštivo a vlhkost vzduchu taková, že si ji umíte představit ve vší sychravosti. Předpověď u toho nebude nic moc, ano ano – dovedeme si představit chvíle, kdy meteostanice nebude moc příjemnou kamarádkou.

Ale jinak hlasujeme pro jedno velké ANO!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565