Dárek za vysvědčení? Rozhodně ANO!

Vysvědčení je tady! Rok usilovné práce si zaslouží odměnu a ti nejmladší školáčci ocení nějakou vysněnou hračku. Máme pro vás pár tipů a pár milých slov, kterými si můžete odlehčit a potěšit tento malebný čas, ve kterém začínají prázdniny.

Pryč ze školních lavic!

classroom-824120_640

 Odměnou je vysvědčení, ne?

Jsou tací, co odměny za vysvědčení neuznávají. Motivací jsou známky a basta! Jenže pro ty nejmenší, kteří přinesou své první nebo druhé vysvědčení by to bylo smutné, nemyslíte? Zůstává jim stále ještě hravá povaha a dárek za vysvědčení se jim ještě v srdíčku otiskne stejně silně, jak vánoční dárečky. Je škoda je o to připravit.

Takže dobře naslouchejte, co by si asi vaše ratolest přála a po čem touží!

RUKU NA SRDCE: My si taky dáváme odměny, no ne?

Ne? Vy si nedáváte odměnu za něco, co bylo plné dřiny, odříkání a nepříjemných pocitů? Za zubaře? Za pracovní úkol? Kávička po obědě? Nová kabelka? Dovolená? Den volna? Posezení u televize, hokeje nebo fotbalu, pánové? Teplá koupel plná voňavé pěny při večeru po těžkém dni?

No vidíte!

A jaké odměny mají děti?

Jde tu také o ten princip, aby si dítě dobře uvědomilo konec nějaké těžší životní etapy, která se nyní uvolňuje, byť jenom na čas, a je tedy vhodné se nějak ocenit. Udělat si radost. Zvýraznit uvolnění a vědět, že snaha přináší výsledky.

TIP: Co třeba si vybrat stavebnici?

 

A krásné prázdniny přejeme!

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565