!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

BLESKOVÝ ÚKLID před přepadovkou: Strategické body!

„Za půl hodiny jsme u vás!“ Takže se můžete těšit z nečekané přepadové návštěvy, nebo propadnout panice a nutkání uklidit tak, aby to vypadalo, že je u vás uklizeno vždycky. Jak takový bleskový úklid zvládnout bez ztráty hvězdičky a v řádech krátkých minut?

decoration-2349090_640

JDEME JEN PO JEDNOM: Strategická místa

Najděte strategická místa! To je ovšem akt, který je dobrý si udělat někdy v klidu a body si někam napsat. Abychom v případě takového telefonátu šli najisto!

Cvičení: Vejděte do svého domu/bytu a podívejte se očima cizího na všechno. Co upoutává pozornost jak první? Co je v bytě tak výrazné, že upoutává pozornost při běžném pobytu?

Strategická místa bývají: TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

  • Místo, kde se odkládají boty (zde rychle zameťte, vytřete, urovnejte koberečky, vytřepejte rohožku)
  • Místo, kde se odkládají kabáty (zde uvolněte místo pro kabáty hostů a uhlaďte vše, co tu visí)

Fajn, první dojem je…

Ale na řadě jsou další místa:

Záchod a koupelna

Zde rychle pokliďte, urovnejte, nebo zavěste vůni do mísy, vyleštěte zrcadlo a ukliďte podlahu a veškeré koberečky. Pokud vana není úplně ok, ještě rychle vydrhněte vanu, aby se leskla. A ukliďte veškeré nevytříděné nebo volně se povalující prádlo mimo prádelní koš.

TIP: Umyvadlo můžete ke konci přetřít ještě voňavým mýdlem nebo sprchovým gelem a opláchnout. Zajistí to vůni ve vzduchu. Stejně ale poslouží i osvěžovač vzduchu nebo vonná nezapálená svíčka.

OBÝVÁK

Nebo jiné místo, kde se s hosty sejdete. Zde se vyplatí vědět, na co se poutá pozornost. Akvárium, terárium, police s knihami a pozor TELEVIZE. I když není zapnutá, podvědomě se k ní otáčí zraky příchozích. Jako první tedy utřete z televize prach a ze všech míst, která jsou v místnosti výrazná.

Vyluxujte, aby na zemi nebyly nečistoty. Vyleštěte lesklé plochy (zrcadla, skla, stoly), aby na nich nebyly umatlané skvrny.

V podstatě je tímto hotovo. Z nejhoršího jste venku.

A ještě dva tipy!

TLUMENÉ SVĚTLO, SVÍČKA A PŘÍJEMNÁ VŮNĚ

Když pak v místnosti zatemníte, nebo rozsvítíte jen malé lampičky, malá světla v různých částech místnosti nebo rozsvítíte vonné svíčky, mnoho „nedostatků“ tak zůstane skryto před zraky návštěvníků (zejména tento trik dobře kryje neutřený prach, případně i nevyluxováno) a atmosféra se uvolňuje a je hřejivá tak, že netřeba pak pátrat, byť bezděky, po poličkách, nedokonalých rozích nebo nepořádku v kuchyni…

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení