Kärcher K5 Full Control Home 1.324-503.0

ZdarmaZdarma 9 999 Kč
Kärcher K5 Full Control Home 1.324 503.0
9 999 Kč 7 888 Kč 6 519 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.12.2019

Vysokotlakové čističe stoupají na popularitě nejen v průmyslové oblasti, ale i při použití v domácnostech při úklidu okolí domu. Dokáží rychle a účinně odstranit velmi odolné nečistoty a poradí si také se zašlou špínou. Vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Full Control Home je ideální pro pravidelné čištění středně silných nečistot a poskytuje plošný výkon 40 m2/h. Tento výkonný model elektrického čističe nabízí příkon až 2100 W a dodáme ho včetně Home Kitu tedy čističem ploch T 350 a prostředkem na čištění kamene 3 v 1 o objemu 1 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Vysokotlaký čistič K5 Full Control nabízí maximální flexibilitu a mobilitu a navíc se dá po použití pohodlně a úsporně uložit. Přístroj je vhodný pro příležitostné čištění středně silných nečistot v domácnosti. S plošným výkonem 40 m²/h.

Chlazený motor

Vysokotlaký čistič K5 Full Control je vybaven inovativním vodou chlazeným motorem. Místo ventilátorového kola je k chlazení motoru používána voda. Předtím než se voda použije k čištění, obteče kryt motoru a tak zajistí konstantní chlazení. Výhodou je, že motor je obzvláště výkonný a má dlouhou životnost.  

 

 

 

Úspora vody 

Díky rafinované technice ušetří vysokotlaký čistič Kärcher K5 Full Control ve srovnání s čištěním pouhou zahradní hadicí až 3.100 litrů vody za hodinu! Přes nižší spotřebu vody až o 80% poskytuje neustále čisté výsledky. Navíc přístroj může čerpat užitkovou vodu. To znamená, že vy ušetříte a navíc celý proces bude ekologický.  

Vybavení

S vysokotlakým čističem Kärcher K5 Full Control budete na každém povrchu používat ten nejvhodnější tlak. Stupeň tlaku se nastavuje na pracovním nástavci a lze jej překontrolovat na LED kontrolce na pistoli. Změna z vysokého tlaku na režim čisticího prostředku probíhá bez výměny pracovního nástavce.

Díky systému Plug 'n' Clean vyměníte jedním pohybem ruky čisticí prostředek. Vysokotlaký čistič K5 Full Control má nízko položené těžiště a podstavnou nožku pro mnohem větší stabilitu a bezpečnost při práci

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější vysokotlaké čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nejlevnejsizbozi.eu