Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10346 hodnocení
5
10050x
4
192x
3
46x
2
17x
1
41x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

D Avatar autora Dagmar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.5.2019
V den objednání zboží odešlo, druhý den doručeno. Vše bez problémů. Super zkušenost.
Avatar autora Pavlína Černá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2019
jsem moc spokojená
AH Avatar autora Alena Hudcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2019
Určitě spokojenost, rychlé vyřízení, komunikace, dodání. Děkuji a doporučuji :)
RM Avatar autora René Moder Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2019
Super cena i rychlost dodání ????
LH Avatar autora Lucia Holeckova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.5.2019
S obchodem,dodanim jsme spokojeni,dekujeme a doporucujeme.
PK Avatar autora Petr Kunert Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
S obchodem jsem spokojený, rychlé dodání zboží.
TI Avatar autora Trnková Iveta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
rychlé dodání, jsem sokojená
Avatar autora Jakub Škrdla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
Spokojený
JL Avatar autora Jitka Lamrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
Pro jsem velice spokojená mám již 3 . Vadí mne řekla bych povrchové ukotvení. Větší vítr ukotvení vyvrátí. Zdravím a přeji hezký den.
MF Avatar autora Marcela forman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
ryhlé dodání, vše o.k.
LJ Avatar autora Luboš Jírovec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
Spokojenost, doporučuji
SK Avatar autora Soňa Klementova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
Spokojenost
BK Avatar autora Blanka Košťálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
Ano ????????
MP Avatar autora Monika Peštova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.4.2019
Spokojený
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.4.2019
Vše naprosto bez problému.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme, jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ. Jan Blažek, zakladatel a majitel obchodu Nejlevnější Zboží.cz
LH Avatar autora Lenka Hlavinková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2019
spokojena
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.4.2019
+ Dobrá cena
+ Skladem. Rychlá dodávka.

Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme paní Kláro za milou recenzi, vážíme si toho a jsme rádi, že jste byla spokojena. Jan Blažek, zakladatel a majitel obchodu Nejlevnější Zboží.cz
MN Avatar autora Marta Nosková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.4.2019
Naprostá spokojenost, doporučuji!
FV Avatar autora František Vojta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2019
Sokojenost!
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.4.2019
Poslali špatný produkt a to jednání, které následovalo potom, hrůza!!

Ovládací prvky výpisu

10379 položek celkem
Máte otázku? Kristýna Vám poradí.608 873 565