Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10507 hodnocení
5
10203x
4
199x
3
46x
2
17x
1
42x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

RS Avatar autora Radek Slavík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.6.2022
Rychlost, komunikace, způsob balení
DA Avatar autora Divinova Adéla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.6.2022
Ano jsem velice spokojená
PŠ Avatar autora Pavel Štencel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2022
Neni co vytknot: cena+doprava=spokojený zákazník ( tak má fungovat e-shop )
VL Avatar autora Věra Lukešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2022
Spokojenost, a rychlé dodání zboží.
LB Avatar autora Lubomir Bouchner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2022
JP Avatar autora Jana Paštěková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.6.2022
spokojená - rychle, levně
MG Avatar autora Michaela Gruntova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
super
DV Avatar autora Dagmar Vinopalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
RK Avatar autora Radomíra Klementová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
Jsem spokojená
KS Avatar autora Kamil Stehlík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
BV Avatar autora Blanka Veverková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
PK Avatar autora Petr Krzyžanek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
LH Avatar autora Luboš Hromas Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
HH Avatar autora Helena Hajkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.6.2022
LD Avatar autora Ladislav Doskočil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2022
Velmi rychlé jednání, dobré ceny, super
MO Avatar autora Marek Ondráček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2022
Velmi spokojen postele dorazili v pořádku
ZS Avatar autora Zuzana Sedláčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.6.2022
Jsem plně spokojena, rychlé jednání,naprosto bez problémů.
VB Avatar autora Věra Boudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2022
T Avatar autora Tess Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2022
Spokojenost ve všem. Rychlé vyřízení i dodání.
ZH Avatar autora Zdenka hrackova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.6.2022
Rychle dodani.Doporucuji.

Ovládací prvky výpisu

10541 položek celkem
Máte otázku? Kristýna Vám poradí.608 873 565