Vánoční regenerace a znásobený relax (nejen u televize)

Vánoční pohoda, klid a pár dní volna. Proč to nespojit s něčím, co nám výrazně uleví, zrelaxuje nás a možná předejde bolestem zad? Vánoční regenerace není protimluv. Je to pár dnů volna, ve kterých si můžeme teoreticky dělat, co chceme, ale neznamená to, že vrcholem rozkoše bude bramborový salát a řízek.

Zdaleka ne.

candles-6870794_640

Někdo využívá svátků k aktivnímu rozběhání a rozhýbání líného těla.

Někdo začne cvičit, protože chce preventivně spálit linecké rohlíčky, jaksi jim  ve svém těle uvolnit místo.

Někdo cvičí, protože linecké cukroví už na svém těle vidí uložené.

Ale pohyb není zdaleka vše, rozhodně ne ve chvíli, kdy naše tělo většinu času trpí v nepřirozených polohách a s námahou, která bývá jednostranná. Sedavé zaměstnání, škola, jednostranná fyzická zátěž, to vše zvyšuje šanci na bolesti zad a krční páteře.

A když zavoní vánoční dobroty a přijdou první pohádky, můžete spojit příjemné s užitečným a dopřát si masáž, u které nemusíte hnout ani prstem. Vyberte si z naší nabídky masážních přístrojů.

Jak připravit svoje tělo na takovou masáž?

Určitě si dopřejte čas. Výrobci každého přístroje mají svá doporučení, těch se držte. Ale sami můžete znásobit účinek relaxační masáže i tak, že budete masírovat již prohřátá místa (koupel, sprcha, nebo nahřátí jiným způsobem), nebudete těsně po námaze a dáte si minimálně pár hodin  klidového režimu po masáži.

Proto je vhodné tyto přístroje používat večer, před spaním. Znatelně se tak sníží riziko, že vám při špatné poloze krční páteře na polštáři, svaly ztuhnou a probudíte se s akutní blokádou.

A také máte jistotu, že si těch pár hodin klidu už opravdu dopřát můžete. A teď už si jen stačí vybrat z  naší nabídky elektrických deček a přístrojů.

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565