!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Vadí vám pyl? Dobrý vysavač je dobrým pomocníkem

Pylová sezóna je letos mimořádně úspěšná. Vykvetlo všechno naráz a žluté nánosy pylu uklízí snad každá domácnost. Mokrou utěrku do ruky a vysavač je tím prvním, co vás při úklidu napadne. Máme pro vás tip na skvělý vysavač i na mokré vysávání, které užijete nejen při každodenním úklidu, ale i při mimořádných příležitostech kolem domu nebo bytu.

Důležitý HEPA FILTR: Ano, ten funguje!

sweat-bee-1107327_640

Ale o něm až za chvilku. Pro všudypřítomný pyl je opravdu ideální.

Vybíráte vysavač? Oceníte toto:

- funkci mokrého vysávání, což je při odstraňování pylu a drobného prachu neocenitelné!

- je-li vysavač zároveň bezsáčkový, ale lze do něj dát i sáčky (většinou jsou to snadno sehnatelné univerzální typy sáčků)

- sběrná nádoba má minimálně 10 l (na stavby a rekonstrukce klidně i 20 l) a vysavač má mít dobrou stabilitu zajištěnou čtyřmi kolečky

 

Neocenitelný i při rekonstrukcích

Skvěle se velmi odolný vysavač hodí i pro mimořádnou zátěž: na stavby, rekonstrukce či úklidy špinavých míst jako jsou třeba půdy, sklepy, garáže, venkovní prostory, terasy. A jako bonus některé mají funkci foukání, takže na podzim využijete při odstraňování spadaného listí.

Přívodní kabel by měl mít alespoň 5 m, což je přijatelná délka pro pohodlnou manipulaci i ve větších prostorech.

Skvělý neocenitelný HEPA FILTR

A již zmiňovaný HEPA filtr může být omyvatelný, což usnadňuje čištění. Pro drobný prach a pyly především, je vysavač s hepa filtrem nutností. Je to filtr, který nepropustí při vysávání ani ty nejjemnější částečky a výrazně tak omezuje počet alergenů v domácnosti.

TIP: Doporučujeme ale hepa filtr čistit pouze mokrou cestou, nebo ve venkovním prostředí, abychom si část prachu nerozptylovali znovu v domě.

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení