Vadí vám pyl? Dobrý vysavač je dobrým pomocníkem

Pylová sezóna je letos mimořádně úspěšná. Vykvetlo všechno naráz a žluté nánosy pylu uklízí snad každá domácnost. Mokrou utěrku do ruky a vysavač je tím prvním, co vás při úklidu napadne. Máme pro vás tip na skvělý vysavač i na mokré vysávání, které užijete nejen při každodenním úklidu, ale i při mimořádných příležitostech kolem domu nebo bytu.

Důležitý HEPA FILTR: Ano, ten funguje!

sweat-bee-1107327_640

Ale o něm až za chvilku. Pro všudypřítomný pyl je opravdu ideální.

Vybíráte vysavač? Oceníte toto:

- funkci mokrého vysávání, což je při odstraňování pylu a drobného prachu neocenitelné!

- je-li vysavač zároveň bezsáčkový, ale lze do něj dát i sáčky (většinou jsou to snadno sehnatelné univerzální typy sáčků)

- sběrná nádoba má minimálně 10 l (na stavby a rekonstrukce klidně i 20 l) a vysavač má mít dobrou stabilitu zajištěnou čtyřmi kolečky

 

Neocenitelný i při rekonstrukcích

Skvěle se velmi odolný vysavač hodí i pro mimořádnou zátěž: na stavby, rekonstrukce či úklidy špinavých míst jako jsou třeba půdy, sklepy, garáže, venkovní prostory, terasy. A jako bonus některé mají funkci foukání, takže na podzim využijete při odstraňování spadaného listí.

Přívodní kabel by měl mít alespoň 5 m, což je přijatelná délka pro pohodlnou manipulaci i ve větších prostorech.

Skvělý neocenitelný HEPA FILTR

A již zmiňovaný HEPA filtr může být omyvatelný, což usnadňuje čištění. Pro drobný prach a pyly především, je vysavač s hepa filtrem nutností. Je to filtr, který nepropustí při vysávání ani ty nejjemnější částečky a výrazně tak omezuje počet alergenů v domácnosti.

TIP: Doporučujeme ale hepa filtr čistit pouze mokrou cestou, nebo ve venkovním prostředí, abychom si část prachu nerozptylovali znovu v domě.

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565