Vadí vám pyl? Dobrý vysavač je dobrým pomocníkem

Pylová sezóna je letos mimořádně úspěšná. Vykvetlo všechno naráz a žluté nánosy pylu uklízí snad každá domácnost. Mokrou utěrku do ruky a vysavač je tím prvním, co vás při úklidu napadne. Máme pro vás tip na skvělý vysavač i na mokré vysávání, které užijete nejen při každodenním úklidu, ale i při mimořádných příležitostech kolem domu nebo bytu.

Důležitý HEPA FILTR: Ano, ten tu máme!

sweat-bee-1107327_640

Ale o něm až za chvilku. Pro všudypřítomný pyl je opravdu ideální.

Průmyslový mokro-suchý vysavač Black&Decker BXV C20-PE má jednu obrovskou výhodu. Disponuje funkcí mokrého vysávání, což je při odstraňování pylu a drobného prachu neocenitelné! Využívat ho můžete také jako sáčkový vysavač (s univerzálním snadno sehnatelným typem sáčků). Sběrná nádoba má 20 l, takže toho pojme opravdu hodně a čtyři kolečka zajistí plnou stabilitu. 

A proto ho můžete použít i při rekonstrukcích

Skvěle se tento vysavač hodí i pro mimořádnou zátěž: na stavby, rekonstrukce či úklidy špinavých míst jako jsou třeba půdy, sklepy, garáže, venkovní prostory, terasy. A jako bonus má ještě funkci foukání, takže na podzim využijete při odstraňování spadaného listí.

Přívodní kabel má 5 m, což je přijatelná délka pro pohodlnou manipulaci i ve větších prostorech.

Skvělý neocenitelný HEPA FILTR

A již zmiňovaný HEPA filtr je v tomto případě omyvatelný, takže ho tímto velmi snadno vyčistíte. Pro drobný prach a pyly především, je vysavač s hepa filtrem nutností. Je to filtr, který nepropustí při vysávání ani ty nejjemnější částečky a výrazně tak omezuje počet alergenů v domácnosti.

TIP: Doporučujeme ale hepa filtr čistit pouze mokrou cestou, nebo ve venkovním prostředí, abychom si část prachu nerozptylovali znovu v domě.

Tak toto je mimořádně všestranný silný vysavač, co myslíte?

Není skvělý za tu cenu?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu