Teplovzdušný ventilátor do zásuvky: Hřejivé srdce pro malé prostory

Potřebujete-li na krátkou dobu vytopit malý prostor, jsou teplovzdušné ventilátory skvělou volbou. Víte ale, že existují tak malé a výkonné, že je zapojíte přímo do zásuvky a nepotřebujete vůbec žádné kabely a prostor? Pro domácí a dočasné použití je to věcička jako na zavolanou, která vám vytrhne trn z paty. Nebo mráz z pod nehtů nebo vlezlou zimu z kostí.

coffee-2179009_640

Kanceláře, dílny, chaty, chalupy, prodejní stánky, verandy, lodžie... skleníky s přezimujícími rostlinami za třeskutých mrazů.

Všude, kde potřebujete čas od času hebké teploučko.

Je tisíc míst, na kterých můžete z různých důvodů najednou potřebovat špetku zahřátí. 

Jak vybrat teplovzdušný ventilátor obecně?

Jaká platí obecná pravidla pro teplovzdušné ventilátory? První záležitostí, na kterou byste měli pohlížet, je příkon, na kterém závisí, jak velkou místnost ventilátor vyhřeje. Ty nejmenší mají příkon do 1 000 W, ty nad 2 000 W už  jsou schopny vyhřát i větší místnosti. My vám dnes nabídneme maličký, zásuvkový, který se hodí opravu na ohřátí malého prostoru a pro zlepšení tepelného pocitu ve chvíli, kdy se nemůžete pohybovat, potřebujete zahřát nohy nebo jen vylepšit tepelný komfort ve větší místnosti. Například ty mrazíky ve skleněných  zahradách by tento zásuvkový model dokázat dobře zmírnit. 

Spotřeba je označena na tepelném štítku.

Regulace teploty je u každého různá, od manuální až po sofistikované modely s ovládáním přes mobil. Ten nás mini regulujete jednoduše rukou s tím, že si rovnou nastavujete teplotu na displeji. 

PRO BEZPEČÍ: Jsou ventilátory bezpečné?

Bezpečnost vždy zaručuje výrobce, podívejte se tedy na bezpečnostní pokyny u svého výrobku. Obecně platí, že se nemají ničím překrývat, nesušte na nich oblečení. Dávejte pozor na domácí mazlíčky, hrozí jim při neopatrném pohybu kolem popálení. Není-li přímotop používán, vypojte ho ze zásuvky.

TEPLOVZDUŠNÝ VENTILÁTOR není radiátor. Je určen jen na krátkodobé používání, ohřátí prochladlých místností a jeho doba používání je omezena (vždy si přečtěte v návodu, bývá to v řádu hodin, nelze ho mít zapnutý desítky hodin v kuse).

Naší nabídku najdete zde.

 

Navíc má časovač a dvě rychlosti vyhřívání. Keramické těleso zaručuje nevíření prachu, je tedy vhodný i pro alergiky.

Ideální pro místnosti do 20 m2.

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565