Soda stream udělá vodu, o zbytek se postaráte vy!

Perlivá voda a šťáva – to známe! Soda stream je častou a oblíbenou součástí  našich domácností. Ale co tak tu bublinkovou vodu využít i jinak? Máme pro vás pár zajímavých tipů i otázky, které vás před koupí soda streamu mohou napadnout. Třeba si vyvrátíme fakt, že soda stream zlepšuje chuť vody.

cocktail-ga3c494376_640

Dobroty z naperlené vody, které nemají se šťávou nic společného….

Soda voda + ovoce: naplňte si pohár ovocem. Krájený meloun jahody, bobulové ovoce nebo křehké perličky z granátového jablíčka. Doplňte sirupem, citronovou šťávou nebo sladkými bylinkami a zalijte perlivou vodou. Originální, osvěžující a jednoduché.

 *********************

Soda voda + mléčné nápoje i alkohol: možná znáte snowball, nápoj tvořený trochou vaječného likéru zalitým perlivou vodou a pořádnou dávkou ledu. Není důvod si takovou dobrotu nedopřát i v létě! Ostatně můžete experimentovat i s jinými mléčnými nápoji, sojovými ochucenými mléky nebo jinými sladkými likéry. 

**********************

Soda voda + ledová tříšť: ledová tříšť je paráda sama o sobě, ale pokud je na vás moc silná, prostě ji nařeďte perlivou vodou. Nápoj bude méně sladký a navíc ho můžete doplnit třeba i mraženým ovocem nebo do něj vložit kousek zmrzliny. Chladivé bublinky osvěží!

**********************

Soda voda + zmrzliny: je čas experimentovat! Když báječně chutnají perlivé mléčné likéry, dobrá bude i zmrzlina. Zalijte pár kopečků zmrzliny perlivou vodou, doplňte ledem, rozehřátou čokoládou, která nádherně ztuhne - a je hotovo!

Ještě váháte? Soda stream vám odpoví na pár otázek:

Kolik litrů vody nabublám z jedné bombičky?

Záleží na míře bublinek, které do vody vháníte. Jeden stisk nebo tři.

Vydrží  nápoj v lahvi s bublinkami?

Ano,  zhruba 2 – 3 dny, pak samovolně vybublá…

Ovlivní soda stream chuť vody?

Například, z nepříliš chutné vody, bude lepší voda? Zajímavá otázka. Má své opodstatnění, protože bublinky výrazně mění chuť vody, ale dá se obecně říci, že pokud voda není chuťově dobrá, ani soda stream ji výrazně nevylepší.

A my vám nabízíme parádní bublinkovou vodu, nabídněte si!

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565