!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Co zvážit před koupí vířivky?

Vířivka! Paráda! Co zvážit před koupí vířivky? To nadšení do bublinkových koupelí lze snadno pochopit, ale jaké s sebou  nese například péče o vířivku nevýhody? Jednoznačnou výhodou je, že hygienu si zajišťujete sami, takže plně důvěřujete své péči. Přesto je třeba dbát na doporučené zachytávání pevných nečistot, ale i odfiltrování a neutralizaci zbytků kosmetických přípravků a dbát na to, aby se ve vodě nemnožili nežádoucí mikroby.

bubbles-gae2cf9851_640

Množství práce a péče kolem vířivky ale zdaleka není jediné, co je dobré si uvědomit předem. 

Co zvážit před koupí?

- Rozměry a funkčnost místnosti, ve které bude

Aneb, jak přesné musí být její rozměry? Přívody vody, odpadu i elektřiny? Projde vířivka dveřmi, případně schodištěm, jednoduše celým prostorem, kterým ji budete na místo určení nést? Její rozměry totiž bývají někdy nestandardní…

A je dobré také počítat s tím, že kolem vířivky  potřebujete prostor pro odkládací prostory apod…

Zvažte také nosnost podlahy a konstrukce domu a nezapomínejte, že je třeba počítat i s váhou vody a osob v ní.

- Ta levnější nemusí být lepší

Zvažte, zda-li potřebujete všechny vymoženosti. Některé v podstatě nakonec nevyužijete, ale komplikují další údržbu, kterou nelze zanedbat. Někdy je lepší méně vybavená a kvalitnější v provedení, než za stejnou cenu vybavená množstvím zbytečných vymožeností.

Zvažujte též:

  • Funkčnost trysek (průtok vody musí být dostatečný, aby měl sílu na masáž) Lepší jsou větší a silnější trysky než velké množství malých, slabých trysek. Počet trysek tedy není ukazatelem kvality vířivky. Důležité je také vědět, že vaše trysky lze vůbec vyměnit.
  • Hlučnost
  • Provozní náklady (voda, elektřina, chemie na údržbu.
  • Životnost a možnost servisu

Vyzkoušejte si!

  • Ergonomii sedadel, pohodlnost. Někdy se stává, že posezení je příliš tvrdé, nebo špatně posazené a neumožní vám pohodlné namočení si zad a krku a paradoxně zvyšují napětí zad a krku. A chcete-li k sobě být úplně upřímní, pak máte-li nějaké problémy se  zády, konzultujte ergonomii vířivky s fyzioterapeutem.

A hlavně, jak velkou ji vlastně potřebujete? I ve chvíli, kdy nejste limitováni místem, je dobré zvažovat, protože platí přímá úměra: čím větší vířivka, tím více práce.

 TIP: I u nás si můžete vybrat vířivky za skvělé ceny.

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení