Podzimní rady a nápady - ušetřete a hoďte se do pohody!

Podzim již za chvíli zaklepe na dveře a s ním bohužel přijde i zkracování dne, pokles teplot, a někoho navštíví i nějaké ty chmury. Počasí neovlivníme, ale k lepší náladě nám může dopomoci řada maličkostí – jako třeba pořízení pomocníků pro pohodový podzim za velmi nízkou cenu.

„Povinná“ podzimní výbava:

  1. Úsporné LED svítidlo

budík

Osvětlení je nejen praktickým doplňkem v místnosti, ale správná intenzita světla navodí i pocit útulnosti a pohody, a tak nebudete tolik vnímat zkracující se podzimní dny. Navíc si můžete zpříjemnit také vstávání a usínání díky chytrým zařízením jako je světelný budík, který simuluje východ a západ slunce (pokud chcete tak i se zvuky přírody).

 

  1. Infra lampa

lampa

Výkyvy teplot, které podzim provázejí, oslabují imunitu, a tak se není čemu divit, když i u vás propukne nějaká nemoc. Nemoci z nachlazení často provází nepříjemná ztuhlost svalů, od které vám uleví právě tepelné záření infra lampy, které také podporuje krevní oběh. Jedná se o certifikovaný lékařský přístroj s energeticky úspornou žárovkou – relaxovat a léčit se tak můžete v pohodlí domova za přívětivou cenu.

 

  1. Zvlhčovač vzduchu

zvlhčovač

Chladnější podzimní dny a večery si žádají buď otočení kolečkem radiátoru, nebo zatopení v krbu. Pokud i vás trápí během topné sezony suchý vzduch a k tomu třeba i finanční náročnost topení, tak vám určitě doporučujeme pořídit si zvlhčovač vzduchu. Vlhkost totiž ovlivňuje, jak moc se nám zdá místnost vyhřátá. Ideální vlhkost je 40 – 50 %, při nižších hodnotách je potřeba vyhřát místnost o 2 – 3 °C více, a tak jejím zvýšením určitě ušetříte, a navíc vás nebude trápit kašel způsobený suchým vzduchem.

 

  1. Stylová rychlovarná konvice

konvice

Horké nápoje na podzim začínají opět získávat na oblíbenosti, a tak proč si nevybavit domácnost rychlovarnou konvicí z kvalitního keramického materiálu, která je zároveň i uměleckým dílem. Díky objemu 1 l navíc nebudete nikdy ohřívat moc vody naráz, a tím také ušetříte.

 

  1. Sušička potravin

sušička

Podzim přeje houbaření a je také dobou sklizně zeleniny a ovoce. Nejen, že si díky sušičce potravin uchováte vitamíny na zimu bez špatných „éček“, ale cena těchto dobrot bude v porovnání s těmi v obchodech i o dost nižší. Inspiraci, co vše lze usušit, se meze nekladou (usušte např. jablka, hrušky, kiwi, banány nebo maso, o které se můžete podělit i zvířecími mazlíčky) a radost z chutného výsledku můžete mít po celý podzim a zimu! 

Autor: Nejlevnější Zboží.cz

Nechcete přijít o další z dílů tohoto seriálu? Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565