Organizace šuplíků a kontejnerů nemusí být věda

Přemýšlíte nad tím, jestli jsou pro děti efektivnějším úložným prostorem police nebo kontejnery a šuplíky? Oboje má určitě svá pro a proti, ale my se dnes zaměříme na šuplíky a kontejnery a na to, jak to s nimi udělat, aby fungovaly.

Pojízdné kontejnery mají jednu velkou výhodu, můžeme s nimi snadněji manipulovat a v dětském pokoji tak vydrží déle, protože i s tím, jak se mění potřeby dětí, může se měnit i jejich využití a místo, kde stojí.

drawers-2714678_640

TIP: Jeden pro vás máme, HALMAR BEPPO 2 je kontejner k dětskému rostoucímu stolu, který je také v nabídce, ale pokud se vám hodí do modrobílého pokoje, určitě ho doma uvítáte.

Najdeme na něm hned několik výhod. Kromě kvalitního materiálu (dřevovláknité desky s masivním dřevem), je to kvalitní lak, pohodlná kolečka a oceníte i absenci úchytek na šuplíku. Jen tak se nezraníte o vyčuhující úchytku a systém otvoru do šuplíku také minimalizuje skřípnutí prstů do samotného šuplete při zavírání, což oceníte s malými dítky!

 

„Jenže my máme v šupletích vždycky tak strašný nepořádek!“ stěžují si někteří…

„No ano, není tam vidět…“ souhlasí druzí….

Jak tedy zorganizovat šuplíky, aby fungovaly?

Chápejte, šuplíky mají jednu velkou výhodu stejně jako zavírací skříňky. Nic v nich není vidět, takže ve chvíli, kdy nepracujete se sešity, učebnicemi – můžou odpočívat  hezky v šuplíku mimo běžný zrak. Ale faktem je, že udržet v šupleti pořádek je trošku oříšek.

První věci je, že je třeba vědět, kde co máte. Kupičky učebnic a sešitů…

A pro ostatní věci platí DVĚ PRAVIDLA…

VĚCI NASTOJATO

Vyberte do šuplíku předměty, které lze stavět nastojato. Do hlubších šuplíků klidně můžete takto naskládat i menší knihy hřbetem nahoru, v oblečení nastojato trička, sešity, ručníky lze v šuplíku skladovat jako ruličky.

ORGANIZAČNÍ KRABIČKY

Drobné věci, nebo ty, které nelze postavit, zorganizujte do jednotlivých krabiček. Využít můžete různé papírové ozdobné krabičky, po bonboniérách nebo nejrůznějším zboží, dárkové krabičky, využít můžete i vyřazené zapékací misky, skleničky (na gumy, tužky, drobnosti) nebo speciální organizéry. Snáze udržíte pořádek a věci budou mít své přehledné místo.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565