Nadšení z bezsáčkového vysavače? Ano a už nikdy jinak!

Roky používáte sáčkové vysavače a pokaždé si to uvědomíte, až když „to nějak nesaje“? Plno! Zase další sáček do vysavače? Peníze lítají a je s tím zbytečná práce. Bezsáčkový vysavač má své obrovské výhody, které velmi oceníte, když chcete mít svým způsobem bezúdržbový vysavač.

Jaká jsou ta proti?

Odpůrci bezsáčkových vysavačů většinou argumentují tím, že je s nimi prostě špinavá práce. Ano, to je pravda, odpad se nikam neukládá na decentní neviditelné místo, takže pak musíte opravdu jít a všechno vysypat ručně do odpadkového pytle, zabalit a odnést. Jenže tohle všechno budete dělat i ve chvíli, kdy se vám u sáčkového protrhne sáček, nebo když špatně nasadíte úchyt sáčku na trubici. A protože příslušenství sáčkových vysavačů není příliš dělané pro takové situace, tak je s vnitřkem vysavače pak nepříjemné čištění a stejně si ruce zašpiníte.

Těch „pro“ je neporovnatelně více a je možné, že právě pro vás to budou ta pravá!

Z nádoby rovnou do odpadkového pytle

Odpadkový pytel je neporovnatelně levnější než sáček do vysavače, tady není o čem diskutovat. Nádoby jsou většinou dělány na nějaký „klik klik“ systém, takže si ruce zas tam moc nezašpiníte, vysáté nečistoty se do pytle vysypou samy a zase nádobu zakliknete na správné místo. Snad jen v případě, že je občas nutné vyčistit nějaký filtr nebo někde něco ulpí, si ruce zašpiníte. No ale…

rainbow-1339809_640

Vždyť je tu ještě spousta dalších výhod, díky kterým bude mít váš koberec pečlivější péči.

Co se vysaje omylem, to se najde!

Znáte chvíle, kdy vysajete omylem něco, co vysáto mít nemělo? Pak se nedá nic dělat a do špinavého sáčku musíte sáhnout. Tady nejenže většinou přesně vidíte, jestli jste to vysáli, je-li nádoba průhledná, ale je mnohem jednodušší vysátou věc ještě posléze zachránit.

Je to jen zdání, nebo vydrží víc?

Možná to je jen zdání, ale s bezsáčkovým vysavačem máte pocit, že vydrží delší dobu v provozu, než se zcela naplní. Když spěcháte, můžete snadno nečistoty odstranit, ubrat je, třeba jen část přímo do odpadkového koše, a pokračovat ve vysávání s tím, že celkově nečistoty odstraníte až poté.

POZOR: Když v bezsáčkovém vysavači náhodou vysajete vlhký koberec nebo vlhkou skvrnu třeba v kuchyni, raději ho hned vyčistěte. Vlhkost může působit zmnožení plísní v prachu, chlupech a vlasech ve zbytku materiálu a při dalším spuštění vysavače se vám spory plísní budou uvolňovat do vzduchu.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565