Loknovací kulma: Jak s ní dosáhnout nejlepších vln?

Toužíte po té kulaťoučké loknovací kulmě, která vlasy vtáhne, natočí a nádherný vlnitý účes je na světě? Kulma je to šikovná, šikovná ale musí být i její majitelka. Kulma je chytrá a chytrá bude i její nová majitelka, protože až si tohle osaháte, tak budete naprosto nadšeni?

Jak se ale s loknovací kulmou co nejlépe sžít?

Představujeme vám dnes loknovací kulmu M-land Magic Curl D 3000, která kromě obecných věcí umí ještě nějaké ty specialitky:

  • napájecí kabel dlouhý 2 m, takže dostatečná manévrovací plocha v každé koupelně.
  • Po 60 minutách nečinnosti se automaticky vypne, takže když náhodou zapomenete, nevyhoříte…
  • Pracuje s teplotami od 180 °C do 230 °C, takže splňuje bezpečnost k vlasům (díky tomu je vhodná pro všechny typy vlasů),
  • Povrch kulmy, který přichází do kontaktu s vlasy je keramika a ionizační turmalín, takže rovnoměrné vedení tepla a šetrnost k vlasovému vláknu je zaručena.

kulma

A tady je několik velmi dobrých tipů, jak si první kroky s jakoukoliv loknovací kulmou ulehčit.

Chce to přece jen trošku cviku.

Poslouchejte kulmu, ví, kdy se vlasy navíjí špatně!

Problém mohou mít uživatelky s velmi dlouhými vlasy, protože pak je větší riziko, že se navíjený pramen zacuchá. Tehdy ale kulma zapípá, takže respektujte její sdělení. Stejně tak zvukový signál oznámí, že lokna je hotová, tak šup s ní ven!

Tenké prameny!

Dávejte do kulmy opravdu tenké prameny, to platí zejména pro delší vlasy, kde kulma nepobere tlustší pramen celý. Práce s tenčími prameny je také paradoxně rychlejší, než svádět boj se silnějšími prameny.

Před vložením do kulmy dobře rozčesat!

Než prameny dáte do kulmy, je vhodné je velmi dobře rozčesat, znatelně se tak snižuje riziko, že se pramen zacuchá.

POZOR: Máte-li sušší konce vlasů, je toto riziko také vyšší, takže je dobré mít zastřižené konečky, nebo mít konce vlasů díky balzámům a péči v co nejlepší kondici. S poničenými konečky se můžete dost natrápit.

A výhody? Vlasy drží dlouho…

To je velká výhoda, věřte, že nakulmované vlasy vydrží hezké i tři dny, kdy už jsou vlny samozřejmě volnější, ale stále krásné a elegantní.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu