!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Klidová zóna s lavičkou na zahradě: Oáza podle představ!

Máte-li na zahradě kout, klidně i nějaký zapadlý a nevyužitý, stojí za to, jestli do něj nepostavit lavičku. A všechno kolem přizpůsobit maximálnímu klidu, který si tam chcete užít. Vznikne prostor pro čtení, relaxování, kávu, čaj nebo ruční práce - vlastně, co všechno se dá na takové lavičce a na chráněném posezení dělat? Tak za prvé: vybírejte pohodlnou lavičku!

bank-2831351_640

 Je jedno, jestli bude tvarovaná, kovová, dřevěná nebo placatá a budete si na ni nosit svůj oblíbený polštář pod zadek, ale ten styl sezení a odpočívání prostě musí být váš - ať je jakýkoliv!

Musí tu svítit sluníčko, nebo chcete být víc ve stínu?

A pak tu jsou i srdeční záležitosti, což už asi tušíte:

 - je na zahradě nějaký strom, ke kterému mám vztah?

- je někde místo, kde mi je mimořádně hezky?

- je tu místo, na které mám hezké vzpomínky?

- kde je naprostý klid?

Pak je jasno a právě na takovém místě můžete zahájit přípravy k úpravám. Někdo má rád vyvýšené místo na kopci, ve svahu, aby měl přehled o dění na zahradě a v domě, někdo potřebuje zalézt do nejtemnějšího koutku své zahrady a zůstat tam.

Co bychom ale měli mít po ruce?

- odkládací místo (stolek, pařez, kámen) na knížku nebo věcičky, hrnečky s čajem, které si tam přinesete a chvíli tam s Vámi pobudou.

- ptačí budky, hmyzí domečky (v případě, že cíleně budete chtít nějakou tu společnost z přírody)

- okrasné keře, ovocné keře, květiny, luční kvítí ze semínek, voňavé letní květiny apod... i tady může zdobit malý záhonek, na kterém bude přesně to, co máte rádi.

A dále zvažte?

- je to místo jen vaše, nebo sem můžete někoho pozvat?  Někdy se pak takové místo zvrhne do místa setkávání s milými přáteli nebo dýchánky s kamarádkou.

V jednoduchosti je krása

A zatímco někomu postačí lavička ze dvou pařezů a prkna pod lípou na rohu zahrady, druhý si udělá koutek v japonském stylu a jiný zase voňavou květinovou záplavu. A každý takový koutek je radost sama! A neříkejte, že něco takového nepotřebujete! Určitě ano!

TIP: V kategorii zahradních lavic si u nás můžete vybrat. Která se líbí víc?

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení