!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Jak ušetřit při nákupu oblečení

nákup oblečení

Výdaje na oblečení patří v mnoha domácnostech k nejvyšším a to hlavně v případech, kdy má domácnost více členů. Musíte totiž pak kupovat oblečení nejen pro sebe, ale například i pro děti, u kterých se musí jednotlivé kusy poměrně často obměňovat. Jak tedy při nakupování oblečení co nejvíce ušetřit?

Základem je nakupovat ve výprodejích. I když mnoho lidí výprodeje záměrně přehlíží, protože si myslí, že v těchto sekcích naleznou jen podřadné zboží často nevalné kvality, v mnoha případech tam najdete naprosto skvělé kousky, které jsou naprosto bezvadné a jen čekají na to, až si je někdo zakoupí za zlomek původní hodnoty. Typicky se jedná o sezónní a trendové oblečení, u nichž se skutečná cena projeví právě až při výprodeji. Nejlepší je nakupovat na konci léta a také v lednu. Oblečení na zimu doporučujeme nakupovat právě v létě, kdy mnoho řetězců vyprodává kolekci z minulé sezony často až se 70% slevou. A to se například u zimní bundy za 1500 Kč už opravdu vyplatí!

Vyzkoušejte také nakupování oblečení přes internet. Mnoho Čechů z toho má obavy, nicméně je nutno podotknout, že jde o obavy naprosto zbytečné a nakupování oblečení přes internet je v dnešní době mnohem levnější, rychlejší a také pohodlnější. Obchody mají velmi často možnost nechat si zboží zdarma přivézt na kamennou pobočku a tam nezávazně vyzkoušet a případně jej tam koupit za internetovou cenu. Najdete i takové obchody, u kterých si můžete objednat oblečení až domů a poštovné neplatíte vůbec. A to ani při případném vrácení, protože v krabici najdete štítek, který v případě vrácení jednoduše nalepíte znovu na krabici a s tou se jen zastavíte na poště.

Pokuste si také udělat pořádek ve všem oblečení, které vlastníte. Je totiž možné, že vlastníte mnoho oblečení, o kterém už ani nevíte a to vám zbytečně leží ve skříních. Nebo hůř, znovu si jej koupíte (nebo jeho alternativu), a to představuje další zbytečný výdaj. Projděte si tedy všechny skříně a šaty pečlivě přeskládejte. Snažte se svému šatníku dát nějaký systém tak, aby se vám v něm oblečení rychle a hlavně pohodlně vybíralo.

Zkuste si také jít na nákup jen s omezenou částkou v hotovosti a kreditní kartu nechte pro jednou doma. Najednou budete omezeni rozpočtem, kterým disponujete v hotovosti, a nebudete si moct koupit vše, co se vám líbí a tím pádem nebudete ani zbytečně utrácet. Zkrátka si koupíte jen to, co opravdu potřebujete. Vyzkoušejte, opravdu to funguje.

Autor: Nejlevnější Zboží.cz

 

Nechcete přijít o další z dílů tohoto seriálu? Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení