Jak ohřát bazénovou vodu? Solární ohřívače jsou skvělým řešením

Ne každé léto je tak horké, že se voda ohřeje sama. Použití solárních panelů vám vodu ohřeje na příjemnou teplotu a výrazně prodlouží i celou koupací sezónu. Vyplatí se solární panely?  Plastové sluneční absorbéry jsou vhodné především k sezónnímu ohřevu vody v bazénu, přičemž principem je průtok vody ohřátým panelem a její navracení do bazénu.

water-3577931_640

Vydrží opravdu dlouho!

Solární ohřev je vyroben z pevného polypropylenu, nerezne, nezarůstá vodním kamenem, ohřeje vodu na příjemnou teplotu. Dobře se udržuje v čistotě a určitě vám poslouží i více sezón, protože pásy jsou oboustranné. Obecně je schopen ohřát vodu v průměru o 5 °C, což je nezanedbatelná hodnota.

Šetrné ohřívání vody, z kvalitních materiálů a na základě čisté přírody: slunečního záření je výtečným řešením pro místa, na kterých  není přístup k jiné energii pro ohřívání.

Solární ohřívač lze snadno zapojit pomocí bazénových hadic a samotná plocha ohřívacích pásů je koncipována tak, aby pokryla co největší plochu, zachytila co nejvíce slunečních paprsků a rovnoměrně předala zachycené teplo do vody, která průběžně pásem protéká. Vhodné pro všechny druhy filtrací.

Rozměr solárních kolektorů:

3m2 - šířka 1m a délka 3m
1m2 - šířka 0,33m a délka 3m

TIP našeho eshopu: Pokud je právě toto ohřev bazénu, který potřebujete, můžete ho mít u nás za nejvýhodnější cenu: Clean Pool Solární ohřívač vody.

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565