!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Elektrický zubní kartáček: Kdy je nenahraditelný?

Elektrické zubní kartáčky mají v péči o chrup své nezastupitelné místo. Jsou účinnější, ale záleží na jejich provedení a směrech pohybu. Někteří zubní lékaři však říkají, že manuálnímu vyčištění se nic nevyrovná. Pravda bude asi někde uprostřed. Jsou situace, kdy je elektrický zubní kartáček opravdu nenahraditelný.

toothbrush-2127681_640

Kdy to je?

Problémy s dásněmi: výborná je masáž dásní, kterou nedokáže poskytnout zubům žádný manuální zubní kartáček, leda byste opravdu dlouho a dlouho masírovali kartáčkem problémová místa. Máte-li problémy se zarudlými dásněmi, jemně je masírujte při čištění zubů. Dásně mohou krvácet, ale při pravidelném používání se stav velmi rychle zlepšuje.

Zoufalé zuby moudrosti a jiné nepřístupné radosti: zuby moudrosti nepatří k těm, na které bychom se obyčejným kartáčkem dostali tak pohodlně, jak potřebujeme. Menší hlavička elektrického kartáčku to dokáže. Intenzivnější masáž a čištění zase pomůže ve chvíli, kdy má vaše dáseň v okolí zubu sklony k zánětům.

Problémy s plakem a zubním kamenem: tady můžeme v několika dnech velmi účinně odstranit zabarvení zubů, úporný zubní plak z míst, na která se běžným kartáčkem nedostaneme dobře. Jemné přiložení elektrického kartáčku vyčistí tyto části lépe, pročistí i kvalitněji mezizubní prostory. 

Který kartáček je lepší a jaké jsou výhody?

Rotačně oscilační: otáčejí se a případně pulsují. Musí se s nimi pracovat jemně, jen přikládat.

Sonické: rozkmitávají štětiny a čistí zuby stíravým pohybem. Více simulují správný pohyb zubního kartáčku.

Oba typy mají své výhody, navíc výrobci obohacují kartáčky různými funkcemi hlídání času, kontroly jednotlivých segmentů v ústech, propojení s chytrými telefony, apod. 

Nabízíme vám širokou nabídku elektrických zubních kartáčků zde 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení