Elektrický uklízeč bez víření prachu? V jednoduchosti je krása!

Uklízeč bez víření prachu? Copak je to za novinku? Ideální pomocník pro úklid hladkých podlah, kde se vám nechce, nebo nemůžete používat klasický vysavač a smeták má své mouchy. Či spíše svou prachovou stopu. Elektrický uklízeč je dobrým kompromisem mezi smetákem a vysavačem. Skladný, lehký a ideální na všechny hladké podlahy, na nichž chcete zamezit víření prachu.

teles

Lze vůbec zabránit usazování prachu na podlahách?

Je to stejné jako na poličkách si kobercích. Velkou část prachu si pouštíme domů větráním, okny, venkovním prostředím. Další si nanosíme na podrážkách bot, což platí pro zatížené plochy, jako jsou chodby, předsíně a haly, k jejichž úklidu se právě tento uklízeč velmi hodí. Posbírá i větší kusy nepořádku, zároveň smete i drobný prach. 

Další část prachu nám vzniká přímo doma, z textilií, odlomků koberců, z vlastní kůže. Dá se říci, že prachu se zbavit nemůžeme nikdy úplně, ale pravidelným úklidem můžeme jeho bujení udržet na uzdě. A právě pro místa, kudy prach vniká do domu nejčastěji a nejhruběji, se hodí Maxxx, elektrický uklízeč se 4 kartáči.

Nebude skutečně vířit prach?

Protože víme, jak je to otravné. Jeden prach uklidíme, zvířený se usadí a je tam znovu. Bláto, zemina, nasekaná tráva - patří mezi nejotravnější věci, které se mohou na hladké podlaze objevit. Chvíli to trvá, než se jich zbavíme a někdy to není ani napoprvé.

Elektrický uklízeč pracuje na principu čtyř kartáčů: jsou rozmístěny do tvaru čtverce, takže pojmou každý pohyb, každou plochu, na kterou s ním najedete.

Nic se nikam nehrne, neroznáší a každá nečistota je ihned pojmuta do nádoby na nečistoty.

A dále...

  • snadná manipulace bez hadic a kabelů - je nabíjecí!
  • všude se dostane, i pod nábytek - rukojeť je ergonomická, teleskopická, s kloubem otočným o 360 
  • vhodný pro hladké povrchy (linolea, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, dlažbu,...)
  • vyjímatelná nádoba na nečistoty - snadno také vidíte, jak je již naplněna
  • na jedno nabití akumulátoru - 45 minut uklízení
  • nabíjecí 7,2 V baterie
  • kartáč 900ot/min

Elektrický uklízeč dodáváme v sadě s adaptérem na dobíjení a výkonným akumulátorem.

Jednoduché, praktické. U nás navíc za nejlepší cenu!

TIP od nás: vysavače v nabídce zde

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

          

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565