!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Domácí výrobník na desinfekci

Dobrý nápad, jak pokrýt spotřebu desinfekce v domácnosti, pokud nechcete dokola neustále kupovat nové a nové lahvičky. Řešením je ideální desinfekce pro domácnosti nebo menší firmy a jednoduchý výrobník této desinfekce. Stačí nám sůl a výrobníkem generovaná elektrická energie, vzniká nám slabý chlornan sodný.

výrobník

Jak tento výrobník funguje?

Vyplatí se?

Pojďme se na něj podívat.

Japonská technologie do českých domovů

MAXXX Výrobník dezinfekčního prostředku k nám přichází z Japonska. Země, která má s desinfekcí a epidemiemi bohaté zkušenosti, čili, vyplatí se naslouchat jejich nápadům. Nejsou nakonec revoluční v našich končinách?

Domácí desinfekce: Jak se desinfekce vyrábí?

Do pitné vody jednoduše přidejte trochu soli a s pomocí elektřiny se z něj stane chlornan sodný, který je účinným, neškodným, netoxickým a prostředí neznečišťujícím desinfekčním prostředkem.

K čemu lze desinfekci využít?
Desinfekční prostředek z výrobníku rychle a efektivně zabíjí bakterie, houby, plísně, bacily, viry způsobující žloutenku, infekční viry,…
Desinfikovat můžete podlahy, omyvatelné povrchy v domácnosti, hračky, nádobí i koupelnu.


Kolik to stojí?

2 litry desinfekčního vyrobeného přípravku stojí méně než 1,-Kč.

Technické parametry:

zdroj 220 – 240V / 50 Hz
napětí na elektrodách 12 V
příkon 30 W (maximum)
objem nádobky 2 litry
míra sterilizace 99,99%
doba provozu cca 20 minut

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení