Domácí výrobník na desinfekci

Dobrý nápad, jak pokrýt spotřebu desinfekce v domácnosti, pokud nechcete dokola neustále kupovat nové a nové lahvičky. Řešením je ideální desinfekce pro domácnosti nebo menší firmy a jednoduchý výrobník této desinfekce. Stačí nám sůl a výrobníkem generovaná elektrická energie, vzniká nám slabý chlornan sodný.

výrobník

Jak tento výrobník funguje?

Vyplatí se?

Pojďme se na něj podívat.

Japonská technologie do českých domovů

MAXXX Výrobník dezinfekčního prostředku k nám přichází z Japonska. Země, která má s desinfekcí a epidemiemi bohaté zkušenosti, čili, vyplatí se naslouchat jejich nápadům. Nejsou nakonec revoluční v našich končinách?

Domácí desinfekce: Jak se desinfekce vyrábí?

Do pitné vody jednoduše přidejte trochu soli a s pomocí elektřiny se z něj stane chlornan sodný, který je účinným, neškodným, netoxickým a prostředí neznečišťujícím desinfekčním prostředkem.

K čemu lze desinfekci využít?
Desinfekční prostředek z výrobníku rychle a efektivně zabíjí bakterie, houby, plísně, bacily, viry způsobující žloutenku, infekční viry,…
Desinfikovat můžete podlahy, omyvatelné povrchy v domácnosti, hračky, nádobí i koupelnu.


Kolik to stojí?

2 litry desinfekčního vyrobeného přípravku stojí méně než 1,-Kč.

Technické parametry:

zdroj 220 – 240V / 50 Hz
napětí na elektrodách 12 V
příkon 30 W (maximum)
objem nádobky 2 litry
míra sterilizace 99,99%
doba provozu cca 20 minut

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565