Dětské bazénové centrum: Pro malé prostory a velké zábavy

Nemáte příliš mnoho prostoru a přesto chcete dětem pořídit bazénové centrum? Nafukovací bazénová centra jsou perfektním řešením, která jsou navíc skladná a snadno přenosná. Jednou může být bazén na terase, podruhé pod jabloní na zahradě. Jak je libo. A díky malému množství vody se ponoříte do osvěžujících zážitků mnohem dříve než ti, kteří čekají, až bazén ohřeje sluníčko. Co na tom, že je vody méně? Jde o zábavu.

play

Nafukovací bazénová centra: výhody

- skladnost

- nízká váha celého balení (7 kg)

- variabilita

- spoustu doplňkových funkcí: palubní dělo k rozprašování vody, otočné kormidlo, dva nafukovací pirátské meče a pět plastových dělových koulí

Brouzdaliště pro celou rodinu

Bazénová nafukovací centra mají ještě jednu výhodu. Zábavu si užijí jak menší i zcela malé děti (samozřejmě pod dohledem rodičů), ale také rodiče samotní, kteří jistě nepohrdnou alespoň brouzdalištěm. Spousta zábavných funkcí udělá z koupání zážitek, u kterého se nemusíte omezovat pouze na vodní hladinu, ale můžete ji pořádně rozvířit - vodní děla jsou připravena!

Vypouštěcí ventil zajistí rychlé vypuštění vody a jistě potěší i to, že kdyby se něco rozbilo, je v celém balení i sada na opravy.

Máte chuť strávit letošní léto jako piráti?

Prosím, máme pro vás bazénové centrum (brouzdaliště) KidLand bazénové hrací centrum za super cenu. A do druhého dne je u vás!

Podívejte se i na ostatní dětské bazénky, kompletní nabídku naleznete zde.

Tak už jen, ať začne léto!

 

 

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565