Chůvička, která je večerními lázněmi pro dětskou duši

Chůvička, která nejen dítě ohlídá, ale také mu předvede to nejklidnější, co lze do toho malého půlkilového zázraku techniky vměstnat: zvuky přírody a mateřské lásky. Jemně dítě uklidní a navodí příjemnou atmosféru. Pokud bojujete s tím, jak co nejlépe nastavit miminku, ale i batoleti večerní rutinu, je právě Homedics jednou z dobrých voleb.

mybaby

S večerní únavou totiž uleví i vám, postará se o to časovač, různá nastavení zvuků i ornamentů a tlumených světel promítaných na strop a stěny pokoje. Přinese úlevu i vám. A tak dojde i na pohádku, večerní pomazlení a možná i na úlevný spánek pro rodiče.

Klid a ticho je důležitou součástí večerní rutiny a dítě bude rádo za společníka, který s železnou pravidelností bude předvádět něco zajímavého. Zvuky deště, oceánu, přírody, jemného tlukotu mateřského srdce (to ocení zejména novorozenci) - a v případě starších dětí jsou v nabídce i tři ukolébavky. 

Oceníte:

- při hledání miminkovské, novorozenecké rutiny

- při krizových obdobích (věk 6 - 8 měsíců, 18 - 24 měsíců), kdy se spánkem bývají největší problémy

Toto jsou základní technické parametry výrobku:

  • 3 přírodní zvuky: déšť, oceán a srdeční puls
  • 3 ukolébavky: Twinkle, Rock-A-Bye-Baby a Cradle Song
  • Promítání obrazu: Obrazový kotouč s 9 scénami
  • Automatický časovač: 15, 30, 60 minut nebo nepřetržitě
  • Digitální ovládání hlasitosti
  • Jas promítaného obrazu se nastavuje digitálním stmívačem

Wellnes pro dětskou duši

Zkuste si to nejprve sami. I dospělý si rád zklidní večer něčím podobným, takže se skutečně dá říci, že Homedics jsou malé zvukové a efektové lázně pro nejmenší. Cílí na přirozenou zvědavost a citlivost na pravidelné rytmické zvuky, zvuky šumění, které poslouchaly děti v bříšku a na nenápadné noční efekty. Kdo by nechtěl mít nad hlavou nebe plné hvězd...

Pro rodiče je vše usnadněno časovači, kdy můžete nastavit čtvrthodinovou show, půl nebo hodinovou nebo nepřetržitou. Na dálku se ovládá i hlasitost a jas nastavíte digitálním stmívačem. I pro vás jednoduché, takže zbývá více energie na čas strávený v tomto dětském wellnesu.

Možná i vy se pak začnete těšit do postýlek. Že to víc nejde při všem tom zápřahu? No... ale ono to půjde!

TIP: Tak tady ten  malý zázrak  najdete, zamilujete se do Homedics HMDMYB - 1 my baby?

 

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565