!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Bezkontaktní teploměr: Vyplatí se?

Čas přeje bezkontaktním teploměrům a možná vás napadá, jak jsou na tom s přesností a jestli se vyplatí mít i nějaký doma. Podívali jsme se jim na zoubek. Fungují na principu měření infračerveného záření. To produkuje lidské tělo a míra se liší podle tělesné teploty. Teploměr pro domácí nebo lékařské použití toto záření zachycuje a převádí do digitální podoby.

teploměr

Možná jste se už s infračerveným měřením teploty setkali v rámci různých průmyslových a technologických studií ohledně úniku tepla z budov apod. Je to stejný princip, stejně jako různé infračervené kamery, které měří teplotu na dálku. Tyto dálkové a průmyslové teploměry ovšem nejsou tak přesné, ačkoliv pro základní orientaci jsou naprosto nenahraditelné (například u studií propustnosti tepla budovami).

Ty lékařské a domácí jsou přesnější. 

Podobně fungují i dotykové teploměry. Těmi rády maminky měří teplotu malým dětem, teplota se odečítá po dotyku s pokožkou, nebo například v uších, nejpřesnější odečet teploty máme vždy v ušním bubínku. 

Bezdotykové zažívají v této době rozkvět - k odečtení teploty stačí přiblížit se k pokožce na 3 - 5 cm. Praktické účely v dnešní době jsou jasné, ale využijete tento systém i doma?

ANO!

Bezdotykový teploměr pro domácí použití skýtá také různé výhody:

- je přesný, cena odpovídá výkonu a je známo, že čím novější technologie teploměru, tím je cena vyšší

- noční měření teploty u spících dětí bude pohodlnější, protože je nemusíte budit

- i denní měření teploty je snazší, výhodu je i rychlost měření ( 1 - 3 vteřiny podle typu měření)

- některé teploměry jsou multifunkční, tedy kromě rozsahu tělesné teploty mají i rozsahy nižší či vyšší, změříte jimi i teplotu povrchu jiných předmětů (jídla, tekutin, okolního vzduchu, koupele)

- ovládání je intuitivní, teploměry disponují i pamětí, kde si lze vyvolat i minulá měření (až  32 hodnot si pamatuje námi nabízený teploměr)

- napájení je tužkovými bateriemi a životnost dlouhá (navíc tu je indikátor stavu baterie, takže vás na případné vybití upozorní včas)

- dražší modely mají funkci automatického vypnutí a zvukové signalizace, takže nemusíte mít strach, že se vám vybije naprázdno

Námi nabízený bezkontaktní teploměr má tyto parametry, které jsou garantovány zárukou 2 roky:

PŘESNOST MĚŘENÍ:

v rozsahu 35.0°C – 42.0°C ± 0.2°C
mimo rozsah 35.0°C – 42.0°C ± 0.3°C

A to jsou pěkná čísla. Navíc po objednání ho budete mít doma do druhého dne. Nemusíte čekat.

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení