Bestway: Bazén pro celý rok

Oblíbené bazény, které jsou zároveň vířivkami mají dalšího horkého favorita. A když horkého, tak horkého. Je parádně vyhřívaný, takže se hodí pro celoroční používání. Na venkovních terasách, v zimních zahradách a vůbec kdekoliv, kde se vám zachce dát si horkou vířivku při podzimních plískanicích. Nebo za sněhového dne. Není to lákavé?

ssss

Jak to, že bazén v zimě nezamrzne?

Pravdou je, že můžete bazén mít opravdu na zahradě celý rok. Výrobce garantuje - 6 °C jako teplotu, při které začne působit speciální systém automatického ohřevu Freeze Shield, která zabraňuje zamrznutí vnitřních komponentů při nižších teplotách.

Tento systém inteligentně sleduje teplotu okolního vzduchu a ve chvíli, kdy teplota klesne pod - 6 °C zajišťuje ohřev a cirkulaci vody a zabrání poškození potrubí a vložky mrazem. Dokonalý systém! Umožňuje to provoz bazénu a vířivky doslova po celý rok.

Pohodlná vířivka se 120 tryskami

To znamená, že si horkou masážní koupel můžete užívat po celý rok. Systém AirJet disponuje 120 tryskami, jenž uvolňují bubliny ze spodní části vířivky. Pomocí cirkulace vody je zajištěno oteplování celého obsahu vany. 

Dokážete si představit vířivku za mírného sněžení? Nebo za pořádných chuchvalců sněhu snášejících se pomaličku a potichoučku k zemi? Koupete se v teplé vodě a nohy se dotýkají dna bazénu s mozaikovou imitací?

Takže když už uvažujete o bazénu, vyplatí se uvažovat o celoroční variantě bez kopání a složitého zařizování.

Materiál Bestway bazénu je silný, odolný. Má kapacitu 669 litrů (180 x 66 cm), vejdou se do něj 2 - 4 osoby  a ohřívá vodu do teploty 40 °C

Vířivý bazén Lay-Z-Spa Miami dodáváme včetně příslušenstvíochranný kryt, vložka filtru (VI.), dávkovač chemikálií ChemConnect™, sada na opravy.

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565