!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Autochladnička versus termotaška do auta

Autochladnička je praktickým průvodcem při letním cestování po výletech nebo při cestě na dovolenou. Chladí sama! A pak tu jsou termotašky, se kterými je cestování také o pořádný kus snazší. Jak to udělat, aby to, co do ní dáme, zůstalo chladné co nejdéle? A těmito triky navíc můžeme ušetřit i energii v autochladničkách.

kiwi-748450_640

Termotašky: chlad a jen chlad

- vydrží chladné několik hodin

- vhodné pro převážení nákupů

Termotašky obsahují polštářky, které do nich dáváme ledově vychlazené až zmrzlé. Důležité je dávat do termotašky také důkladně vychlazené potraviny, to výrazně prodlouží dobu chladu.

Autochladničky: dokonalá lednička v autě

Autochladničky jsou připojené na elektrické napájení a chladit mohou po celou dobu cestování. Přesto je vhodné i do ní dávat potraviny vychlazené a případně jí pomoci i polštářky s ledem, pokud vás čeká delší cesta. 

Že už jen to je dokonalé? Autochladničky vás překvapí ještě více?

Umí ohřívat! Některé jsou vybaveny i funkcí ohřívání a umí potraviny ohřát na 55 °C, což je příjemné, pokud zrovna cestujete v opačném extrému, v pořádné zimě. 

Skvělá manipulace, protože jezdí na kolečkách!

Lednička je vybavena napájecím kabelem, pomocí kterého ji připojíte do elektrické sítě s napětím 220 – 240 V nebo 12 V. Chladit může i na cestách tam, kde máte přístup k elektřině, ale nemáte ledničku ve výbavě svého ubytování. Nebo při kempování.

TIP: Nabízíme vám skvělou autochladničku G21, která všem těmto požadavkům se ctí dostává. Za nejlepší cenu!

Do autochladničky lze uskladnit až 72 plechovek o objemu 355 ml / 33 PET lahví o objemu 0,5 l / 16 PET lahví o objemu 1,5 l / 9 PET lahví o objemu 2 l / 1 pivní přepravku.

V (LEDOVÉ) KOSTCE:

Při chlazení v těchto nouzových podmínkách se ale vždy vyplatí:

- pomáhat si ledovými polštářky (či chladícími)

- ukládat do termo/chladničky vždy dobře vychlazené potraviny a nápoje

- je-li chladnička/taška větší a vám na něčem skutečně záleží, zabalte do to polystyrenu, izolačních pěn nebo do novinového papíru

- můžete-li, nemějte termobox na slunci!

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení