Autochladnička versus termotaška do auta

Autochladnička je praktickým průvodcem při letním cestování po výletech nebo při cestě na dovolenou. Chladí sama! A pak tu jsou termotašky, se kterými je cestování také o pořádný kus snazší. Jak to udělat, aby to, co do ní dáme, zůstalo chladné co nejdéle? A těmito triky navíc můžeme ušetřit i energii v autochladničkách.

kiwi-748450_640

Termotašky: chlad a jen chlad

- vydrží chladné několik hodin

- vhodné pro převážení nákupů

Termotašky obsahují polštářky, které do nich dáváme ledově vychlazené až zmrzlé. Důležité je dávat do termotašky také důkladně vychlazené potraviny, to výrazně prodlouží dobu chladu.

Autochladničky: dokonalá lednička v autě

Autochladničky jsou připojené na elektrické napájení a chladit mohou po celou dobu cestování. Přesto je vhodné i do ní dávat potraviny vychlazené a případně jí pomoci i polštářky s ledem, pokud vás čeká delší cesta. 

Že už jen to je dokonalé? Autochladničky vás překvapí ještě více?

Umí ohřívat! Některé jsou vybaveny i funkcí ohřívání a umí potraviny ohřát na 55 °C, což je příjemné, pokud zrovna cestujete v opačném extrému, v pořádné zimě. 

Skvělá manipulace, protože jezdí na kolečkách!

Lednička je vybavena napájecím kabelem, pomocí kterého ji připojíte do elektrické sítě s napětím 220 – 240 V nebo 12 V. Chladit může i na cestách tam, kde máte přístup k elektřině, ale nemáte ledničku ve výbavě svého ubytování. Nebo při kempování.

TIP: Nabízíme vám skvělou autochladničku Rohnson, která všem těmto požadavkům se ctí dostává. Za nejlepší cenu!

Do autochladničky lze uskladnit až 72 plechovek o objemu 355 ml / 33 PET lahví o objemu 0,5 l / 16 PET lahví o objemu 1,5 l / 9 PET lahví o objemu 2 l / 1 pivní přepravku.

V (LEDOVÉ) KOSTCE:

Při chlazení v těchto nouzových podmínkách se ale vždy vyplatí:

- pomáhat si ledovými polštářky (či chladícími)

- ukládat do termo/chladničky vždy dobře vychlazené potraviny a nápoje

- je-li chladnička/taška větší a vám na něčem skutečně záleží, zabalte do to polystyrenu, izolačních pěn nebo do novinového papíru

- můžete-li, nemějte termobox na slunci!

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565