Planet Pool Automatický bazénový vysavač 45 AKU

5 590 Kč 4 620 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Bazénový vysavač Planet Pool CF 45 AKU z nové generace automatických akumulátorových vysavačů CF je vhodný pro čištění dna (s max. sklonem 15°) bazénů do 50 m2, výdrž baterie cca 50 minut, filtr s jemností 180 mikronů. Lehký a snadný na manipulaci. Cenný pomocník pro údržbu vašeho bazénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Jeden z nejlevnějších automatických bazénových vysavačů na trhu! Bonusem je německá výroba

Nová generace automatického vysavače Planet Pool CF 45 AKU – přestaňte se neustále strachovat o nečistoty v bazénu. Automatický vysavač udělá vše za vás. Užívejte si křišťálově čisté vody každý den a péči o čištění přenechejte vysavači. Vysavač Planet Pool CF 45 AKU je vhodný pro všechny typy bazénů do velikosti 50 m2, filtrační cyklus 50 min, určený pro vysávání dna bazénu (maximální sklon 15°).

Vysavač vyčistí celé dno vašeho bazénu a na konci cyklu se sám zaparkuje ke stěně bazénu, abyste ho pomocí háku mohli vytáhnout z bazénu. Vysavač je vhodný pro všechny typy bazénu na trhu. Díky svému filtračnímu sítu vás zbaví všech nečistot v bazénu. Jemnost filtru 180 mikronu je dostačující k vysání většiny nečistot (velikost zrnka filtračního písku se pohybuje okolo 600 mikronů). K zajištění nejlepšího výsledku vysavače doporučujeme vysavač a filtrační síto vždy po čistícím cyklu opláchnout čistou vodou.
Nejnovější lithiová baterie zajišťuje výdrž a dodává sílu výkonnému motoru. Už žádné hadice, kabelové šňůry, bateriový vysavač pouze vložíte do bazénu a vysavač udělá vše za vás. Výdrž baterie na jedno nabití je 50 min. O baterii je třeba pečovat pravidelným dobitím (neponechávejte baterii dlouhodobě vybitou!), udržujte vysavač nabitý a při uskladnění se přesvědčte, že je nabitý min na 40-50 %. Správnou péčí o baterii prodloužíte její životnost na 800-1 200 nabíjejících cyklů.

 

Obsah balení:

  • Motor vč. baterie a horní části
  • Podvozek vysavače (2 kola hlavní + 2 směrové)
  • Filtrační síto 180 mikronů
  • Nabíjecí adaptér
  • Vytahovací hák na teleskopickou tyč (běžné tel. tyče o vnitřním rozměru 26 mm)
  • Stěrka
  • Manuál 

Parametry:

Barva Modrá (CF Moonlight)
Typ Automatický, akumulátorový
Čištění Dno
Velikost bazénu  3,05; 3,66; 4,6; 5,5; 3,6x5,5; 3,6x7; 3x6; 3,5x7 m
Max. čistící plocha  50 m2
Max. sklon  15°
Pracovní cyklus  max. 50 min
Rychlost  cca 16 m / min
Maximální hloubka  2,5 m
Jemnost filtru  180 mikronů
Kapacita filtru 8 m3/h
Příkon motoru  30 W
Voděodolnost   IPX8
Kapacita baterie 2 600 mAh
Typ baterie Lithium
Doba nabíjení 3 – 4 hod.
Filtrační systém  Vyjímatelné filtrační síto
Teplota vody 10 – 35 °C
pH vody 7,0 - 7,4
Koncentrace soli Max. 5 000 ppm (5g soli na 1kg vody)
Koncentrace chlóru Max. 2 ppm
Hmotnost 3,6 kg
Rozměr balení  40 x 21,3 x 41 cm


Veškeré příslušenství v podobě krycích či solárních folií, filtracívysavačůsolárních sprchbazénových ohřevů, schůdkům k bazénu a jiného příslušenství pro bazény a vířivky zde na tomto odkazu. Doporučujeme i novinku pro letošní sezonu - náhradní bazenové folie.

O značce CF

AAA CF group logo

Německá společnost s více než 60. letou historií, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí bazénů a kompletního příslušenství pro bazény se od roku 2022 snaží uchytit i na českém a slovenském trhu. Oproti svým konkurentům nabízí lepší prozákaznické ceny a vysokou kvalitou svých výrobků už jen díky tomu, že většinu produktů vyrábí v Evropě. S tímto přístupem se ztotožňujeme i my, proto jejich kompletní sortiment nabízíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější bazénové vysavače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565