Písková filtrace Planet Pool SFA 8

4 990 Kč 4 124 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Písková filtrace o výkonu 8m3, vhodná pro bazény do objemu 40 m3, 6cestný ventil, na 30 kg písku, předfiltr hrubých nečistot, výkonné čerpadlo 550W, vypouštěcí ventil

Detailní informace

Detailní popis produktu

Písková filtrace Planet Pool SFA 8

Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 8 je určená pro bazény s objemem do 40 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 30 kg filtračního písku a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 550W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům.

Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout.

 

Parametry:

Filtrační schopnost 8 m3 / hod.
Vhodná pro bazény o objemu do 40 m3
Filtrační médium písek
Objem náplně 30 kg
Výkon čerpadla 550 W
Rozměry 60 x 40 x 60 cm
Hmotnost 11 kg
Filtr hrubých nečistot ano
Vícecestná hlava ano
Možnost připojení na hadice 38 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější bazénová filtrace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12 kg
Typ: pískové
Pro velikost bazénu do: 40 m3
Průtok: 8 m3/h
Průměr připojené hadice: 38 mm
Výkon: 0,55 Kw
Množství náplně: 30 kg
Ventil: 6cestný
Hmostnost: 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565