!!! AKCE !!! Až do odvolání cena dopravy na výdejní místa Balíkovny jen za 59,- Kč a to včetně dobírky ! Lze použít jen u zboží do 15 kg hmotnosti.

Naše stanovisko k EET

eet

Určitě jste zaregistrovali mediální poprask ohledně Elektronické evidence tržeb (EET). Maloobchodníků, tedy nás, by se tato povinnost měla týkat od 1. března. 2017. Již od začátku máme k celé věci jasné stanovisko. Nikdy jsme s tržbami nijak nemanipulovali, patříme mezi spolehlivé plátce DPH, tudíž se nás tato povinnost nijak výrazně nedotkne a nejsme proti ní, naopak ji vítáme. Určitě nebudeme naše služby ani zboží zdražovat. Zákazníků se nijak zvlášt tato povinnost také nedotkne, jen na faktuře od nás bude nový údaj, tzv. FIK kód, podle kterého si můžete na stránkách Ministerstva financí snadno ověřit, zda-li jsme právě Vaší objednávku správně zavedli do systému a tím pádem ji přiznali. Důvod něco nepřiznávat  opravdu nemáme.

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení