Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 10342 hodnocení
5
10046x
4
192x
3
46x
2
17x
1
41x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

IM Avatar autora Irena Macková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2018
Rychlé dodání,dobrá cena.
JG Avatar autora Jaroslav Goňa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2018
Za ty peníze nic lepšího není, doporučuji
OP Avatar autora Ondřej Provazník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2018
Levně, rychle, bezproblémů, doporučuji!
AS Avatar autora Anna szkukalek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.5.2018
Rychle dodani spokojenost
DL Avatar autora Drahuše Lorenzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 26.5.2018
Rychlost a celková spokojenost.
KA Avatar autora Kupcová Anděla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.5.2018
Super
LD Avatar autora Ladislava Dugovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2018
Spokojenost
H Avatar autora Hanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2018
Rychlé dodání, zboží naprosto v pořádku.
DG Avatar autora David gernat Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.5.2018
Velká spokojenost rychlé doručení doporučuji
MK Avatar autora Michal Krejčí Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2018
Rychlé dodání,nízká cena
AK Avatar autora Alena Konkolová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2018
Rychlé dodání.
OV Avatar autora Olga Vesovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2018
Spokojenost
MW Avatar autora Marie Wustingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2018
byl to můj první nákup a spokojenost
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2018
Spokojenost se vším
JS Avatar autora Jaroslava Sušerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.5.2018
Jsem spokojená s cenou zboží i dodáním. Děkuji.
Avatar autora Miroslav Šimánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2018
Maximální spokojenost , mnohokrát děkuji .
LK Avatar autora Lenka Knotková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2018
Super cena a rychlost dodani!
Avatar autora Pavel Štěpánek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2018
Byl jsem maximálně spokojen. Děkuji
RZ Avatar autora Radek Zahálka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2018
velká spokojenost, i když se první sekačka nějak záhadně ztratila, byla odeslána druhá a ta došla v pořádku, velmi rychlé a solidní jednání pana majitele.
HM Avatar autora Hana Midrovičová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.5.2018
????

Ovládací prvky výpisu

10375 položek celkem
Máte otázku? Kristýna Vám poradí.608 873 565