Společenské hry: Výhra nejen o dovolené

Blíží se pomalu doba, kdy přesunout se na dovolenou nebo do nějakého letního režimu bude znamenat i trošku jiný životní styl. Chceme si život užít! Součástí letního režimu doma, na zahradě, na terase nebo na chalupě či chatě mohou být i různé malé společenské hry, které zabaví nejen děti a rodiny, ale připraví dobrou zábavu a náladu i dospělým sešlostem různého věku. Nebo zabaví návštěvy.

blood-rage-g7fa822977_640

Malé hry s sebou navíc můžete vzít i na dovolenou!

Máme pro vás plnou sekci stolních her, jen se podívejte:

Celá nabídka stolních her 

Proč jsou stolní hry tak dokonalé?

Protože jsou oblíbeny mnoha generacemi a spolehlivě při jejich hrách najdete společnou řeč i napříč věkovými kategoriemi.

Staré dobré hry potěší každého, kdo si je pamatuje z dětství.

A moderní hry, stolní, společenské nebo logické, pak zabaví mladší generaci a vzbudí zvědavost i starších lidí, protože „to jsou mi novinky“…

Skvěle si tak zajistíte zábavu na deštivý den nebo na den, kdy budete mimo dosah wifi, či dokonce elektrické energie. 

To duševní osvěžení za to stojí!

Víte, jak krásný je pocit, když se pohybujete, běháte a vracíte se domů plni energie a zároveň příjemné únavy? Tak něco takového potřebuje i náš mozek, navíc nás odmění úplně stejnými pocity a hormonálním koktejlem, který zdraví prospívá. A takový stav patří nejvíc právě k DOVOLENÝM. Takže stolní hry? Protříbíte si mysl, zopakujete znalosti, počty, logiku a takový osvěžený mozek jednodušeji relaxuje. A to právě o dovolené hodně potřebujeme.

Tak stolní fotbal, stolní hokej, nebo jinou společenskou hru!?

Obrázek: Pixabay

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565