Robotický smeták není přežitkem, ale členem rychlé úklidové čety!

Robotický smeták na nečistoty přichází s novou verzí. Všichni si pamatujeme ty mechanické kartáče na koberec i hladkou podlahu, které stačilo jen vzít, přejet s nimi podlahu a z nejhoršího bylo všechno pryč? I tento typ úklidového prostředku se neustále vyvíjí a rozhodně to není historická relikvie. Naopak, často má v domácnosti své nezastupitelné místo.

Vileda s gumovými kartáči

Chlupaté kartáče toho uměly posbírat hodně, ale nové modely přišly na to, že ještě lépe poslouží gumový váleček. Ten výborně a na první pokus posbírá pevné nečistoty, vlasy, chlupy a chuchvalce prachu, a zároveň už je nepustí dál, takže při projíždění za sebou nenechává zpětně vypadnutou špínu. V tomto modelu jsou dva pracující v dokonalé symbióze.

Ale dobře víme, jak to bylo s kartáči. To byla malá slabost kartáčových smetáků, přece jen nabalené chlupy a dlouhé vlasy obalovaly kartáče a ucpávaly je, takže se potom některá špína sypala zpátky na zem. S gumovými to nehrozí, přesto je vhodné je pravidelně čistit i v průběhu úklidu, podle potřeby.

floor-2228277_640

Bezproblémové fungování

Vileda Quick Clean smeták Esweeper je spolehlivým pomocníkem, který snadno očistíte, snadno ho uklidíte i nezabere moc místa. Hodí se pro běžný úklid ať už v malých bytech, v pracovních prostorách, na verandách, terasách, místech, kde není zapojen elektrický proud, nebo kdekoliv, kde akutně potřebujete něco uklidit a nechce se vám tahat těžký vysavač.

Má ještě několik výhod:

  • Váží jen 1 kg, takže je s ním velmi snadná manipulace.
  • Má také pohyblivý kloub, čímž se stává flexibilní a umožňuje efektivní, rychlou práci.

V testech s porovnávání s předchozími modely bezkonkurenčně dosáhl lepších výsledků. Není divu!

Takže neházejte smetáky do koše, naopak! Mnohdy je oceníte více než luxusní vysavač...

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

nejlevnejsizbozi.eu