Robotický smeták není přežitkem, ale členem rychlé úklidové čety!

Robotický smeták na nečistoty přichází s novými verzemi a typy. Všichni si pamatujeme ty mechanické kartáče na koberec i hladkou podlahu, které stačilo jen vzít, přejet s nimi podlahu a z nejhoršího bylo všechno pryč? I tento typ úklidového prostředku se neustále vyvíjí a rozhodně to není historická relikvie. Naopak, často má v domácnosti své nezastupitelné místo.

Smetáky s gumovými kartáči

Chlupaté kartáče toho uměly posbírat hodně, ale nové modely přišly na to, že ještě lépe poslouží gumový váleček. Ten výborně a na první pokus posbírá pevné nečistoty, vlasy, chlupy a chuchvalce prachu, a zároveň už je nepustí dál, takže při projíždění za sebou nenechává zpětně vypadnutou špínu. V tomto modelu jsou dva pracující v dokonalé symbióze.

Ale dobře víme, jak to bylo s kartáči. To byla malá slabost kartáčových smetáků, přece jen nabalené chlupy a dlouhé vlasy obalovaly kartáče a ucpávaly je, takže se potom některá špína sypala zpátky na zem. S gumovými to nehrozí, přesto je vhodné je pravidelně čistit i v průběhu úklidu, podle potřeby.

floor-2228277_640

Bezproblémové fungování

Robotické smetáky jsou parádní. Hodí se pro běžný úklid ať už v malých bytech, v pracovních prostorách, na verandách, terasách, místech, kde není zapojen elektrický proud, nebo kdekoliv, kde akutně potřebujete něco uklidit a nechce se vám tahat těžký vysavač.

Mají ještě několik výhod:

  • Váží jen zhruba 1 kg, takže je s nimi velmi snadná manipulace.
  • Mají také pohyblivý kloub, čímž se stávají flexibilní a umožňuje efektivní, rychlou práci.

 

Takže neházejte smetáky do koše, naopak! Mnohdy je oceníte více než luxusní vysavač...

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565