Regál na víno může být kvalitní dekorací do bytu na celé generace

Bytová dekorace! Dominanta domu! Je to spotřební regál do spíže! Stojany na víno jsou někdy jádrem sporu o tom, je-li to designová a zároveň užitečná dekorace bytu, nebo jestli jde jen o ryzí praktickou záležitost do spižírny nebo vinného sklepa. My hlasujeme pro to první! Rozhodně vkusný a dobře umístěný stojan na víno je ozdobou místnosti.

Opravdu kvalitní regály mají vysokou nosnost. Nejenže bez potíží unese svůj náklad, ale také vydrží bez nadsázky po celé generace.

wine-3307341_640

 

Stabilní regál! Hlavně stabilní!

Je to asi nejčastější požadavek na všechny police a regály na skleněné lahve. Někdy jsou těžší na jedné nebo na druhé straně, někdy je zatížení nerovnoměrné. Lahev vína prostě něco váží. 

Je tedy dobré vybírat regály z těžkého dřeva, z kvalitního a s dobrou podsaditou konstrukcí. Regál se pak stává kusem opravdu pěkného nábytku, který navíc bude skrývat kvalitní lahve a požitky.

 A to samo o sobě dodává příjemný pocit, co myslíte? Tak směle vložte první lahev!

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565