Mikrověž: Skvělý společník pro pohodu

Vejde se do každého pokoje, ozdobí kuchyň i ložnici a udělá vám příjemnou ranní pohodu. Nebo odpolední poslech. Zatančíte si. Pustíte si meditaci. Před spaním poslechnete audioknihu. Řeč je o mikrověžích, mikrosystémech stavících svůj úspěch na velkých věžích, které přece jen zaberou spoustu místa a ne všude se hodí.

audio

Ono vůbec není co vytknout!

Pravda, pravda, jen posuďte sami. Některé mikrověže jsou vydařeným kompromisem mezi kvalitním zvukovým projevem velké věže (a v tom snad ani kompromisem není, umí se pořádně vytáhnout kvalitou), a skladností a ladností obyčejného rádia nebo přehrávače. A tady ho vlastně taky předčí, protože je mnohem hezčí.

Elegance a praktičnost, to jsou dvě kvality, na kterých si výrobci dali skutečně záležet, to musíte posoudit už pouhým okem. Odvedli skvělou práci.

CD? MP3? Rádio? Máme vše!

A to vlastně stačí. Přehrajete si tu cédéčka, vložíte USB disk s nahranou hudbou nebo mluveným slovem, pustíte si rádio. Tuner lze navíc přednastavit, takže nemusíte žádná rádia složitě pokaždé ladit a hledat. Víc snad ani netřeba. Úžasný zvuk má kvalitu, která je u Philipsu samozřejmostí. Důraz na sílu výkonu věže a kvalitní reprodukce.

Věž má intuitivní a velmi jednoduché ovládání, vše, co jde, tu je nastaveno automaticky a automaticky laděno do precizního zvukového zážitku. A to se týká i ovládání přehrávání disků i USB nahrávek.

Důraz na basy!

Moc dobře víme, jak důležité jsou čisté tóny a basy. Že je to často dokonce to zásadní, co u věze hledáte. Ty jsou tady dovedeny k dokonalosti díky reproduktorům s důrazem na basy a nastavení kontroly zvuku pro optimalizované parametry hudby. Jedinečnost všech mikro systémů spočívá v tom, že přidává basové průduchy pro hluboké tóny, tím pádem je zvuk i na nižším kmitočtech nezkreslen a zůstává hluboký a příjemný pro ucho.

No, věru, je to o nečekaných hudebních zážitcích.

A poslechnout si mluvené slovo nebo nějakou parádní audioknihu na něčem takovém, s každičkým vychutnáním tónu hlasu předčítajícího, to je něco, nač se budete každý večer těšit do postele.

Nebo tomu věnujete nedělní odpoledne?

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565