Masážní přístroje? Uvolní svaly a zrelaxují duši

Zachtělo se vám masáže (nejen nohou), ale nejsou  po ruce ty správné ruce? My víme, nejlepší masáž umí zase jen lidské prsty a dlaně, ale přístroje, které toto umí za nás, nejsou někdy k zahození. Naopak. Třeba přístrojové masáže nohou jsou báječnou relaxací a uvolněním po dni, ve kterém třeba právě nožky dostaly pořádně zabrat. 

read-3667768_640

Porozhlédnete-li se po nabídce masážních přístrojů, uvidíte, že existují i desky pro masáž celého těla nebo přímo vibrační límec jen na šíjovou oblast. A takové uvolnění je někdy skutečně k nezaplacení.

Je přístrojová masáž opravdu účinná, nejsou vážně ruce lepší?

Na rovinu je třeba si říci, že pokud máte nějaký konkrétní problém, zatuhliny, nebo naopak extrémně bolestivá  nebo poraněná místa na těle, tak je vhodnější ruční masáž, která samozřejmě plně zohledňuje nějaké ty handicapy a tu přitlačí víc, tu méně. Tuto citlivost přístrojová masáž neumí. Ovšem výhod pro celkové uvolnění, rovnoměrně zatuhlých zad nebo bolavých nohou má rozhodně více:

- masírovací přístroje jsou přenosné, můžete je tedy používat kde chcete

- jsou neúnavné

- dosáhnou vám na místa, na která si sami nedosáhnete (záda)

- můžete se zcela uvolnit, protože masážní tlak a vibrace je právě takový, jaký si nastavíte

- částečně regulovatelné intenzity umožní, že si každý den můžete masáž přizpůsobit podle potřeb

- prokrví pokožku (prevence proti celulitidě)

Může je používat celá rodina. Rázem se všichni budou více těšit domů. Dokonalá prevence budoucích problémů se svaly.

Masážní přístroje na nohy jsou kombinované s bublinkovou koupelí, která patří mezi nejoblíbenější rehabilitační metody. Pomůže prokrvit pokožku nohou, chodidel a pomáhá i po úrazech kotníků nebo kostí na prstech nohou. Přístroje, které pracují na sucho, jsou naprosto geniální, kuličky pod bříšky prstů a pod chodidly příjemně vibrují a tlačí na pokožku, navíc vyhřívají.

Šíjový masážní přístroj umí parádně prokrvit tuto oblast a uvolnit tak ztuhlé svaly. Navíc si můžete zvolit intenzitu.

Celotělové masážní přístroje jsou zaměřeny primárně na záda, na uvolnění celého zádového svalstva. Uvítáte časovač, takže se můžete plně oddat relaxačnímu prožitku.

Mrkněte na naši aktuální nabídku masážních přístrojů.

 

Foto: Pixabay

 Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565