Je libo raclette (gril)? Aneb šťastná osmička v akci!

Jednoduchý a elegantní styl raclette grilu vás okouzlí! Je libo zapékat, grilovat, opékat, ohřívat, steak, špíz, zeleninu nebo pořádně horký sýr ve stylu raclette? Tohle všechno vám může nabídnout jednoduchý gril kvalitní německé výroby.

Osm pánviček – je jen na vás, k čemu je využijete?

Mezi nespornou výhodu elektrického německého gril Raclette gril Clatronic RG 3517 patří rozmanitých osm plotýnek na dvou plátech, plynule regulovatelnou teplotu a nepřilnavý povrch, který usnadňuje čištění na naprosté minimum.

clatronic

Celý gril váží se vším všudy 2,7 kg a má pogumované nožičky pro lepší stabilitu, takže se dá říci, že kam ho dáte, tam bude spolehlivě sedět a sloužit pro vaše mlsné choutky. Není těžký, takže se snadno přenáší a stává se tak variabilní součástí vaší domácnosti.


Využijete ho jak v zimě v kuchyni nebo při zimních grilovačkách, tak v létě na balkoně, lodžii, terasách i zahradách. Hodí se i jako náhrada veškerých vařičů na chaty, chalupy a veskrze všechny dovolené, kde toho bezmála tříkilového mazlíčka unesete.

A ještě něco má... budou se vám sbíhat sliny:

  • Extra hluboké drážky pro parádně vykreslený grilovací vzor na masíčku, zelenině nebo toustech.
  • Hlaďounký povrch pro grilování rybiček, jemného masíčka nebo zapečení vajíčka, toustů nebo zeleniny.
  • Dostanete k němu 8 špachtlí

PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST: Výborný tepelně vodivý povrch má dvě výhody. Za prvé se velmi rychle rozehřívá a tak zbytečně nečekáte... ale také na druhou stranu velmi rychle zchladne, takže nemusíte dlouho čekat, než znovu kolem něj bude bezpečno, třeba pro děti nebo mlsné neodbytné domácí mazlíčky.

A když jsme u těch osmiček, tak spokojení zákazníci tvrdí, že v pohodě nakrmí osm lidí!

 

Zajímají Vás informace ze zákulisí našeho obchodu, tipy jak ušetřit na běžných výdajích a být tak bohatší, nebo jen rádi soutěžíte? Sledujte náš Facebook.

aaa-facebook_final_pruhled

 

 

 

nejlevnejsizbozi.eu