Planet Pool Classic White/Blue 6,1 x 3,6 x 1,2 m 28914

30 990 Kč 25 612 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Nadčasový bazén Planet Pool Classic v bílém provedení s modrou vnitřní fólií. Díky rozměru 610 x 320 x 120 cm bude dokonalým služebníkem každé rodiny s dětmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Splňte si svůj sen o vlastním bazénovém ráji na zahradě s kvalitním a velmi odolným značkovým bazénem Planet Pool. Více než 60 let zkušeností zajišťuje, že všechny naše bazény splňují přání a požadavky našich zákazníků a zajišťují dlouhodobý požitek na jejich zahradách. Naše bazény značky Planet Pool jsou všechny „Made in Europe“ a pocházejí z naší vlastní výroby.
Bazén s oválnou ocelovou stěnou je nadčasovou klasikou mezi bazénovými systémy: estetický, dostatečně velký a extrémně odolný. Ideální pro kutily a DIY projekty s vysokými standardy. Skládá se z pláště ze žárově pozinkovaného ocelového plechu s ochranným nátěrem a vnitřní bazénovou fólií.
 
- Tento bazén oválného tvaru má rozměry 610 x 320 x 120 cm a vnější barva je bílá.
- Díky vysoce kvalitnímu zpracování je bazén obzvláště odolný a stabilní.
- Bazén lze postavit jak na povrchu, tak částečně nebo zcela zapustit.
 
Ocelová stěna
Vlnitá, vysoce kvalitní ocelová stěna je pro stabilizaci žárově zinkována podle normy EN 10346 a dodatečně potažena podle normy EN 10169. Jedná se o bezchromový nátěr, který respektuje a vyhovuje požadavkům nařízení REACH.
Ocelový plášť má tloušťku 0,4 mm. Konce ocelových stěn se jednoduše spojí pomocí šroubovací lišty a vloží do kvalitních plastových profilů horních a podlahových lišt. Díky otvoru pro skimmer a vstupní trysky (součástí dodávky) můžete snadno nainstalovat skimmer a bazén propojit s filtračním systémem. Tím je zajištěna optimální kvalita vody.
 
Bazénová folie
Vnitřní UV stabilizovaná PVC fólie má tloušťku 0,3 mm a má modrou barvu. Fólie je navíc extrémně odolná proti roztržení a chladu. Je vyrobena na míru příslušného bazénu a vysokofrekvenčně svařena. Bazénová fólie je dodávána jako varianta přesahu/zalomení přes horní okraj. Zde se fólie jednoduše umístí přes ocelový plášť a sevře se lištou.
 
Parametry:
- Tvar bazénu: oválný tvar
- Rozměry bazénu: 610 x 320 x 120 cm
- Ocelová stěna: 0,4 mm
- UV stabilizovaná PVC fólie, tloušťka 0,3 mm, barva MODRÁ
- Barva bazénu: BÍLÁ
- Děrování pro standardní vestavěný skimmer a zpětnou trysku
- Široká, přídavná kovová lišta s plastovými konektory pro exkluzivní vzhled bazénu
- Bazén odpovídá evropské normě pro bazény EN 16562-2
 

Veškeré příslušenství v podobě krycích či solárních folií, filtracívysavačůsolárních sprchbazénových ohřevů, schůdkům k bazénu a jiného příslušenství pro bazény a vířivky zde na tomto odkazu. Doporučujeme i novinku pro letošní sezonu - náhradní bazenové folie.

O značce CF

AAA CF group logo

Německá společnost s více než 60. letou historií, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí bazénů a kompletního příslušenství pro bazény se od roku 2022 snaží uchytit i na českém a slovenském trhu. Oproti svým konkurentům nabízí lepší prozákaznické ceny a vysokou kvalitou svých výrobků už jen díky tomu, že většinu produktů vyrábí v Evropě. S tímto přístupem se ztotožňujeme i my, proto jejich kompletní sortiment nabízíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: S ocelovou stěnou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 31.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565