Planet Pool Azurotico Antracit/Blue 4,5 x 1,2 m 48189

17 990 Kč 14 868 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Nadzemní bazén s ocelovou stěnou (v barvě antracit) a vloženou fólií (v barvě modré) o rozměru 4,5 x 1,22 m. Žárově zinkovaná ocel ochráněná speciálním bazénovým nátěrem. Bazén je určen pro nadzemní montáž, částečné nebo úplné zapuštění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní ANTRACITOVÝ nátěr stěny bazénu + MODRÁ PVC závěsná folie.
 
Nadzemní bazény Planet Pool s ocelovou stěnou jsou určeny pro celoroční použití. Odpadá tak potřeba bazén demontovat na podzim a znovu instalovat na jaře jako u sezónních bazénů s nafukovacím límcem či rámovou konstrukcí. Díky žárově pozinkované a nátěrem ošetřené ocelové stěně a mrazuvzdorné fólii je to bazén připraven na všechny rozmary přírody. Tento bazén je velmi stabilní, pevný s dlouhou životností.
 
Určení: nadzemní - částečně zapuštěný - úplně zapuštěný 
 
Bazén je vhodný pro instalaci na rovném podkladu s dostatečným odstupem od potenciálního spadu nečistot ze stromů a střech. UV stabilizace PVC fólie zajišťuje její barevnou stálost a životnost. Tento bazén představuje osvědčenou koncepci bazénu a pozitivní historickou zkušenost.
 
Bazén se instaluje pomocí spodních a horních lišt, do kterých se zasazuje ocelová stěna. Oba kraje stěny se propojí pomocí vnitřních a vnějších lišt a šroubů. Mrazuvzdorná folie se pomocí zalomení o horní část ocelové stěny zavěsí a vytvaruje do bazénu dle vizuálních požadavků. Folie je flexibilní a na míru vyrobena pro tento typ bazénu (není třeba žádných úprav). Pro montáž krok za krokem následujte pokyny v montážním návodu.
 
Parametry:
 
- Tvar bazénu: kulatý tvar
- Rozměry bazénu: 450 x 122 cm
- Ocelová stěna: 0,4 mm
- UV stabilizovaná PVC fólie, tloušťka 0,4 mm, barva MODRÁ
- Barva bazénu: ANTRACITOVÁ
- Děrování pro standardní vestavěný skimmer a zpětnou trysku k dispozici
- Horní a podlahová lišta z plastu
- Bazén odpovídá evropské normě pro bazény EN 16562-1
 

Veškeré příslušenství v podobě krycích či solárních folií, filtracívysavačůsolárních sprchbazénových ohřevů, schůdkům k bazénu a jiného příslušenství pro bazény a vířivky zde na tomto odkazu. Doporučujeme i novinku pro letošní sezonu - náhradní bazenové folie.

O značce CF

AAA CF group logo

Německá společnost s více než 60. letou historií, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí bazénů a kompletního příslušenství pro bazény se od roku 2022 snaží uchytit i na českém a slovenském trhu. Oproti svým konkurentům nabízí lepší prozákaznické ceny a vysokou kvalitou svých výrobků už jen díky tomu, že většinu produktů vyrábí v Evropě. S tímto přístupem se ztotožňujeme i my, proto jejich kompletní sortiment nabízíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: S ocelovou stěnou
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565