EasyMaxx odstraňovač kořenového plevele EOP-02978

1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Pořiďte si elektrický čistič spár, který dokonale vyčistí spáry na terase, chodníku či balkonu. Pořiďte si jedinečný přístroj německé značky Easymaxx za nejnižší možnou cenu jen u nás.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znečištěné spáry na terase, chodníku nebo balkonu obtěžují. Určitě to znáte, čištění na všech 4 s nožíkem a kyblíkem po ruce. S tím je teď konec!

EasyMaxx elektrický odstraňovač plevele EOP-02978 2

Představujeme Vám čistič spár od německé značky EASYmaxx, díky kterému jsou spáry zase čisté téměř stisknutím tlačítka! Zapomeňte na zdlouhavé drhnutí v ohnuté poloze nebo na kolenou! Mech, plevel a mnoho dalšího ze spár s tímto výkonným pomocníkem snadno odstraníte vestoje a se silnými otáčkami 1200 za minutu. Není problém ani odolných nečistot - jednoduše použijte extra důkladný ocelový kartáč a jeďte! Pro vaši bezpečnost je čistič spár "EASYmaxx" vybaven bezpečnostním spínačem a průhledným ochranným krytem. Ergonomický tvar a vodicí kolečko také zajišťují maximální snadné použití. 

EasyMaxx elektrický odstraňovač plevele EOP-02978 3

Dvojice kotoučků pro ještě lepší výsledky

odstranovač kotoučky plevele

V balení naleznete jeden nylonový kotouček pro méně odolnou špínu. Na mech, zbytky stavebních hmot a jiné použijte ocelový kartáček. Doporučujeme si u nás koupit rovnou balení náhradních kotoučků zde.

Technické údaje:

  • Materiál: ABS, PA, Nylon, ocel
  • Rozměry (D x Š x V): cca 115 x 25 x 29 cm
  • Délka kabelu: cca 20 cm
  • Výkon: 230-240V, 50Hz, max 140W; Třída ochrany II
  • Obsah dodávky: 1 x čistič spár, 1 x nylonový kartáč, 1 x ocelový kartáč, 1 x ochranný kryt, 1 x klíč, 1 x upevňovací tyč (cca 14,5 cm), 4 x šrouby, 1 x matice
  • Poznámka: Zařízení je určeno k odstraňování plevele a nečistot ze spár mezi kamenem a dlažebními deskami. Zařízení není vhodné pro čištění spár mezi dlaždicemi a deskami z křehkého materiálu jako je např. plast či keramika

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější vrtáky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565