Dřevěný květináč Krušnohorský nábytek Flor THERMOWOOD 1KVT1 37 x 37 x 31 cm borovice přírodní

2 199 Kč 1 817 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Kvalitní kus zahradního nábytku vyrobeného s láskou z českého dřeva Krušných Hor. Odesíláme okamžitě po přijetí objednávky

Detailní informace

Detailní popis produktu

AAA logo upraveno

Krušnohorský nábytek je vyráběn v malé truhlářské dílně ve městě Ostrov ležícím přímo na úpatí Krušných hor, 15 km pod ikonickou obcí Boží Dar. Dřevo, hlavně smrkové a borovicové, je těženo v souladu s nejpřísnějšími ekologickými normami přímo v Krušných horách. Díky tomu je zcela minimální uhlíková stopa a dřevo putuje k našim truhlářským mistrům do dílny skutečně jen několik málo kilometrů na rozdíl od nábytku z Číny či jiných vzdálených krajin.

Truhláři si každý kousek pečlivě vybírají a pak z nich tvoří velmi kvalitní a bytelné vyvýšené záhony, květináče, hmyzí hotely, kompostéry a další zahradní nábytek či zahradní dekorace.

Koupí jakéhokoliv výrobku ze 72 nabízených druhů (kompletní přehled zde) si můžete být tak jistí, že budete mít u sebe na zahradě kus poctivé chlapské práce z českého dřeva, od českých ručiček a zároveň tím podpoříte zaměstnanost a o trochu lepší živobytí v našem krásném, ale bohem a politiky trochu zapomenutém Krušnohorském regionu.  

Luxusní dřevěný květináč vyrobený z materiálu THERMOWOOD

Dřevo Thermowood je upravováno ve speciálních sušárnách při teplotě 160 – 210°C. Jeho výhody jsou dlouhá životnost v exterieru, výborná rozměrová stálost, vysoká odolnost proti hnilobě a neobsahuje pryskyřice.

Květináč vyrobený z Thermowoodu není nutné povrchově upravovat.

Dřevo je přirozeně tmavší a dává výrobku ušlechtilý vzhled.

Dno má otvory pro přebytečný odtok vody.

Dodáváno včetně geotextilie. 

Všechny květináče  typu Flor THERMOWOOD mají stejnou výšku, dají se v rámci typu kombinovat a seskládávat k sobě a tím vytvářet mozaiky či jiné geometrické tvary

Rozměry

- Výška: 31 cm

- Šířka: 37 cm

- Hloubka: 37 cm

Doba dodání do maximálně 2 pracovních dnů. Zboží ještě přebalujeme a balíme tak, aby i na opačnou stranu republiky došlo vše v pořádku a bez vad.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější květináče a truhlíky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565