Planet Pool Písková filtrace SFA 11

10 990 Kč 9 083 Kč bez DPH
Skladem u nás
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Písková filtrace o výkonu 11m3/hod., vhodná pro bazény do objemu 50 m3, 6cestný ventil, na 75 kg písku, předfiltr hrubých nečistot, výkonné čerpadlo 690W, vypouštěcí ventil

Detailní informace

Detailní popis produktu

Písková filtrace je srdcem každého bazénu, které zajišťuje, aby voda v bazénu byla kvalitní a krásně čistá. Filtrace SFA 11 je určená pro bazény s objemem do 50 m3. Filtrační nádoba je vyrobena z kvalitního polypropylenu, pojme 75 kg filtračního písku či dvě balení filtračních kuliček a odolává korozi a běžné bazénové chemii. Filtrace má výkonné čerpadlo o výkonu 690 W a je vybavena předfiltrem hrubých nečistot, ve kterém se zachytí všechny větší nečistoty. Součástí filtrační nádoby je praktický vypouštěcí ventil. Hlava filtrace je vybavena 6cestným ventilem, tělo filtrace je usazeno na stabilní základně. Díky silnému čerpadlu je filtrace vhodná pro uživatele, kteří potřebují do filtračního okruhu připojit bazénové příslušenství (např. solární ohřev, vysavač). Filtrace je určena pro venkovní použití a je odolná proti povětrnostním vlivům.

Jako filtrační médium slouží křemičitý písek, který je uložený ve filtrační nádobě. Vlastností křemičitého písku je, že je ostrohranný. Jeho zrníčka mají ostřeji řezané hrany než jiné typy písku, díky čemuž zachytí výrazně více nečistot. Přes písek ve filtrační nádobě prochází bazénová voda, v písku se zachytávají i ty nejmenší nečistoty a do bazénu se vrací křišťálově čistá voda. Je to v podstatě stejný princip, jakým se filtruje voda v přírodě. Aby byla zajištěna vysoká kvalita filtrování, doporučujeme písek 2x měsíčně propláchnout. 

Parametry:

Filtrační schopnost 11 m3 / hod.
Vhodná pro bazény o objemu do 50 m3
Filtrační médium písek
Objem náplně 75 kg
Výkon čerpadla 690 W
Rozměry 60 x 100 x 75 cm
Hmotnost 20 kg
Filtr hrubých nečistot ano
Vícecestná hlava ano
Možnost připojení na hadice 38 mm

 

Veškeré příslušenství v podobě krycích či solárních folií, filtracívysavačůsolárních sprchbazénových ohřevů, schůdkům k bazénu a jiného příslušenství pro bazény a vířivky zde na tomto odkazu. Doporučujeme i novinku pro letošní sezonu - náhradní bazenové folie.

O značce CF

AAA CF group logo

Německá společnost s více než 60. letou historií, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí bazénů a kompletního příslušenství pro bazény se od roku 2022 snaží uchytit i na českém a slovenském trhu. Oproti svým konkurentům nabízí lepší prozákaznické ceny a vysokou kvalitou svých výrobků už jen díky tomu, že většinu produktů vyrábí v Evropě. S tímto přístupem se ztotožňujeme i my, proto jejich kompletní sortiment nabízíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nejlevnější bazénová filtrace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565