Náš tým

spolecna
 

Představujeme Vám team e-shopu Nejlevnějšízboží.cz, který se komplexně stará o Vaše přání, dotazy, balení zboží, přejímku zboží na sklad, správu skladu a spoustu jiných věcí. Kdo konkrétně se o co stará se dozvíte níže:

nejlevnejsizbozi-4

Jan Blažek - zakladatel a majitel obchodu,

… neboli ten, který za všechno může. Má na starost celý chod firmy a dohled nad tím, aby vše probíhalo v pořádku. Komunikuje s dodavateli zboží, dopravci a zajišťuje týmu vše potřebné pro práci. Ve volném čase je rád se svou rodinou, pracuje na zahrádce a cestuje. Odpočine si u dobrého filmu či seriálu, je velkým fanouškem Star Wars a jako bývalý policista nepohrdne ani kriminálkou. Pokud se právě nevěnuje něčemu z výše zmíněného, prohání se po silnici na svém skútru Kymco Downtown. Pakliže jste zvědaví na celý příběh o tom, jak policejní těžkooděnec vybudoval úspěšný e-shop, podívejte se také na historii firmy aneb jak to všechno začalo.

 
nejlevnejsizbozi-15

Lucie Maršálková - péče o zákazníky, expedice, reklamace, fakturace.

Lucka je velmi důležitý člen našeho týmu. Když zavoláte k nám, vždy se dovoláte Lucii a pravděpodobně to bude právě Lucka, která Vám odpoví na mail, zařídí reklamaci či odepíše v chatu. Má na starost rozdělování úkolů ostatním. Vybírá také správné zboží, aby baliči připravili přesně to, co si přejete a současně kontroluje příchozí zboží, i případné reklamace. Je to zkrátka takový náš základní stavební kámen (vlastně spíš diamant). Vzhledem k pozici, kterou zastává, nejraději odpočívá, spí, stará se o svou dcerku nebo relaxuje se sklenkou dobrého vína. Pokud ovšem v okolí hrají Rybičky 48, relax jde stranou a Lucka na koncert.

 
nejlevnejsizbozi-10

Veronika Stützová - přejímka zboží, expedice.

Verča je nový člen našeho týmu, ale velmi rychle se zapracovala a ukázala své kvality. Má na starosti kompletní expedici k zákazníkovi. Ta začíná výběrem zboží ve skladu, tzv. "pickováním" přes perfektní zabalení, správné oštítkování adresou a předání balíčků dopravcům. Rovněž je specialistkou na dárková balení. Do toho naskladňuje nové zboží a hlídá, aby nic nepřišlo poničené. Nejkrásnější na ní je, že i přes fyzicky náročnou práci, kdy ze vteřiny na vteřinu musí všeho nechat a běžet přebrat, či naopak vyexpedovat zboží, neztrácí dobrou náladu a vždy má úsměv na tváři. Verča obdivuje vintage styl, ve kterém by si jednou chtěla postavit chatku na své vysněné zahrádce. Ve volném čase chodí do přírody se svou rodinou a s fenkou, nebo hraje tenis.

 
nejlevnejsizbozi-23

Petra Blažková - vše od A do Z.

Peťula je ta, která od počátku stojí za svým manželem, majitelem firmy. Říkáme jí malá šéfka a skutečně tomu tak je. Dokáže zastoupit každého člena týmu a zastat vše, na co má právě volné ruce. Balí balíky, vozí naložené palety, stará se o svačiny a kávu, uklízí, vysává a vytírá prostory, dodávkou přiveze vše, co je právě třeba. Stará se o jiné členy týmu, zvládne ošetřit drobnou kolizi s řezacím nožem i paletou, hlásí, co je nutné dokoupit. Pokud vše klape jak má, umí ocenit dobře odvedenou práci, povzbuzuje a stmeluje tým tak, že v něm stále vládne veselá atmosféra. Ve volném čase se stará o rodinu a manžela, ráda cestuje či pracuje na zahrádce. Z vypěstovaných bylinek pak hravě dokáže vyrobit domácí kosmetiku a ze všeho ostatního, co zahrádka nabízí, zase sirupy a marmelády.

 
nejlevnejsizbozi-13

Pavlína Včeláková - pracovnice expedice.

Pája je dlouholetý externí pracovník a s malou šéfkou Petrou jsou kamarádky už od střední školy. Pája nám chodí pomáhat, když zrovna nemá službu v nemocnici. Většinu času tráví balením objednávek a vzhledem ke své výšce také nabíráním zboží v nejvyšších policích skladu. Když je ona u balícího pultu, všichni víme, že nebudou žádné problémy a každá objednávka se i v největším shonu stihne připravit přesně tak, jak má. Ve volném čase se nejraději obklopuje svou rodinou a hraje volejbal.

 
nejlevnejsizbozi-6

Lucie Křížová - pracovnice expedice.

Druhá Lucka v naší firmě stále chodí na střední zdravotnickou školu, a přesto patří mezi služebně nejstarší členy týmu. Před lety odpověděla na inzerát ohledně letní brigády a osvědčila se natolik, že má u nás vždy dveře otevřené. Protože studuje, pomáhá nám hlavně vykrytím dovolených přes prázdniny a o víkendech. U balicího pultu si počíná jako zkušený profesionál. Na Lucii je obdivuhodný její klid a odolnost vůči "hoňkám", které občas nastanou. Lucku zkrátka jen tak něco nerozhází. Její největší láskou jsou koně, kterým se věnuje už několik let. Jednou by si ráda pořídila vlastního.

 
nejlevnejsizbozi-9

Tomáš Petrilák - pracovník expedice.

Tomáš studuje obchodní akademii, a jakožto středoškolák vítá přivýdělek, i pracovní zkušenost. Tom je nadšený sportovec a týmový hráč, což dokazuje i ve firmě. Jako jeden z mála chlapů u nás, zastává ve skladu fyzicky těžší práci a tím významně pomáhá všem holkám. Jeho největší radostí je florbal a sport všeobecně. Je také velkým fanouškem hokeje, hlavně NHL, ale ve volném čase si rád zahraje i nějakou tu hru na počítači.

 

A jak jsou zákazníci spokojeni s naší prací? Podívejte se na tisíce recenzí a přidejte se ke spokojeným zákazníkům.

aaa-facebook_final_pruhled

Máte otázku? Lucie Vám poradí.608 873 565